دانلود اسکرین سیور سه بعدی با Sky Citadel 3D Screensaver 1.0.1

 

اگر با نام Screensaver آشنایی دارید و می خواهید از آن یا آنها در صفحه نمایش خود استفاده کنید حتما این نرم افزار جالب را از سایت دانلود کنید. اما ما به شما پیشنهاد می دهیم قبلا از اینکه با نرم افزار شروع به ساخت و ایجادScreensaver کنید حتما مطالب زیر را بخوانید تا دانش فنی شما بالا برود.

دانلود اسکرین سیور سه بعدی با Sky Citadel 3D Screensaver 1.0.1

دانلود اسکرین سیور سه بعدی با Sky Citadel 3D Screensaver 1.0.1

Screensaverها برای حفاظت از مانیتورها و جلوگیری از سوختن فسفرها در مانیتورهای قدیمی استفاده می شدند. در گذشته فسفرها برای ساخت پیکسل ها در صفحه نمایش کاربرد داشته و اگر این پیکسل ها با یک مقیاس یکسان در یک بازه زمانی طولانی می درخشیدند منجر به تغییر رنگ سطح شیشیه ای مانیتور می شدند. در مانیتورهای CRT تک رنگ اگر یک تصویر یکسان برای مدت طولانی نمایش داده می شد. مشکلات مختلفی را در مانیتور بوجود می آورد. با پیشرفت تکنولوژی و ظهور مانیتورهای LCD نیاز به Screensaverها برطرف شد و امروزه از این برنامه بیشتر برای سرگرمی, حفظ امنیت, تبلیغات, نمایش اطلاعات و… استفاده می شود. Screensaverها پس از تعیین یک زمان مشخص اقدام به نمایش انواع تصاویر متحرک با موضوعات گوناگون می نمایند. در این قسمت گلچینی از زیباترین و جذاب ترین محافظهای صفحه نمایش قرار داده شده است. که با استفاده از آنها می توانید عمر مانیتور خود را نیز افزایش دهید.

نرم افزار Sky Citadel 3D Screensaver 1.0.1 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی