دانلود تبدیل فیلم ۴Videosoft Video Converter Ultimate 5.2.72

 

۴Videosoft Video Converter Ultimate یک نرم افزار تمام حرفه ای و با قدرت است که به شما کمک می کند فیلم های DVD خود را به فرمت ۳D و یا هر فرمتی که مورد علاقه خود است تبدیل کنید. این نرم افزار را از سایت دانلود کرده و فیلم های خود را به فرمتهای دلخواه دانلود کنید.
این نرم افزار تقریبا از همه فرمتهای ویدئویی از جمله WMV, M4V, MTS, FLV, AVI, MOV, MP4 پشتیبانی می کند. که در نوع خود بی نظیر است.
از ویژگیهای کلیدی ۴Videosoft Video Converter Ultimate می توان به تبدیل انواع فیلم های ویدئویی از قبیل MXF, MKV, MTS, TS, AVI, MOV و MP4 به فیلم های ۳D اشاره کرد. که میتوانید از فیلم های ۳D خود لذت ببرید.

دانلود تبدیل فیلم 4Videosoft Video Converter Ultimate 5.2.72

دانلود تبدیل فیلم ۴Videosoft Video Converter Ultimate 5.2.72

تبدیل فیلم های DVD به فرمت MP4 باعث میشود شما بتوانید فیلم هار را روی گوشی و یا تبلت خود تماشا کنید.
جالب اینجاست که شما علاوه بر تبدیل فیلم ها میتوانید فایل خروجی را از لحاظ کیفیت و سایز بهینه کنید. و علاوه بر آن می توانید فیلم ها را به قسمتهای دلخواه تقسیم کرده و آن را در چندین فایل داشته باشید. و همچنین توسط این نرم افزار می توانید چندین فیلم را با هم ادغام کنید.

نرم افزار ۴Videosoft Video Converter Ultimate 5.2.72 آخرین نسخه از نرم افزارهای تبدیل فرمت است که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی