دانلود رایگان بازی زیبای Starhawk

 

 

یک بازی زیبا و مهیج را در سایت سی تی دانلود برایتان آماده کردیم که اگر شما بر اساس نام بازی، انتظار دارید Starhawk همان Warhawk در فضا باشد، تقریباً درست فکر کرده اید ولی همه ماجرا این طور نیست. بلکه استودیوی Lightbox از اعضای سابق سازنده بازی محبوب Warhawk تشکیل شده و ایده های بسیاری از آن بازی قرض گرفته است. سازندگان المان های بسیار جدیدی را هم در آستین داشته اند. اول از همه، بخش Campaign برای قسمت Single Player طراحی شده که در آینده دور، در فضا به سبک وسترن ساخته می شود. Starhawk در آینده ای بی قانون شکل می گیرد که ساخت کلون بسیار افزایش یافته، خصوصاً در دوره ای که “The Rush” نامیده می شود.
 طبق گفته آقای دیلان جاب (Dylan Jobe) رئیس استودیو، دوره The Rush زمانی است که معدنچی ها و کلون ها سخت حفاری می کنند تا انرژی ای به نام Rift را بدست آورند که برای آینده بسیار ارزشمند است. متأسفانه این انرژی برای معدنچی های خیلی خطرناک است و باعث مردن آن ها به شکلی فجیع می شود. مردانی که از این خطر نجات پیدا کرده اند، تغییر مکان می دهند و به گروهی که Rift را می پرستند، ملحق می شوند و سعی می کنند از آن در مقابل دیگران دفاع کنند. کسانی که از معادن فرار می کنند، در مقابل معدنچی ها می ایستند و به طور کلی وقایع Starhawk را تشکیل می دهند. اما بخش تک نفره بازی در حقیقت روی دو نفر تمرکز دارد. داستان بخش Campaign در مورد مردی به نام امت گریو (Emmet Grave) است که از یک خطر جدی از Rift نجات پیدا کرده است. شخصیت بعد سیدنی کاتر (Sidney Cutter) است که قبلاً تجربه ای با Rift داشته و زندگی امت را از انفجار Rift نجات داده، اما مشکل اینجاست که درمان قطعی برای این بیماری نیست و این موضوع شخصیت اصلی بازی را در طول داستان با درد و رنج همراه کرده است. در دنیای Starhawk جنگ های داخلی زیادی شکل می گیرند که آتش آن ها به مردم و شهرها هم می رسد. امت و سیدنی دو سرباز اجیر شده هستند و وظیفه دارند تا دشمن را عقب نگه دارند و اتفاقاً آن ها کسب و کار خوبی از این بابت دست و پا کرده اند. جاب می گوید: “ما واقعاً امت و گریو را دوست داریم، ولی برای ما این چیزی بیش از یک داستان بود و واقعاً می خواستیم در مکانیک اصلی بازی کاری متفاوت انجام دهیم.” در این مرحله از ساخت، جاب سیستم Build & Battle را نشان می دهد که هسته اصلی گیم پلی Starhawk را تشکیل داده است. سیستم Build & Battle که Lightbox ساخته، جوابی به ساختار معمولی بازی های تیراندازی است. این سیستم به شما اجازه می دهد تا ساختمان ها و به طور کلی ساختارهایی را همانند یک بازیReal-Time Strategy  بسازید. بازی پیرو مکانیزمی به نام Area-Based Shooter است که حاوی A.I. و دشمنان مبارز در یک منطقه جنگی است. جاب می گوید: “ما می دانیم که بسیاری از بازی های تیراندازی ساختاری ثابت دارند، ولی چه می شود که ما به بازیکن این امکان را بدهیم تا در حالیکه بازی جریان دارد، ساختار و پایه بازی را طراحی کند و بعد می تواند نبرد را هر طور که خودش دوست دارد، پیش ببرد.” این روش (بازیکن روش حمله های جدیدی را تجربه کند) چیزی است که Lightbox انتظار دارد و این کلیدی به گیم پلی کلی Starhawk است. نقشه ای به نام Echo Post Relay در بازی وجود دارد که در ابتدا با یک Sniper شروع می شود و شما می توانید از فاصله ای دور به دشمن شلیک کنید و آرام آرام به آن ها نزدیک شوید. دشمنانی که می کشید، از خود انرژی Rift بر جای می گذارند که با استفاده از آن می توانید هر ساختاری را بسازید، پس با کشتن دشمنان به ساخت و ساز خود ادامه می دهید و مهارت ساختن خود را افزایش می دهید. تمام ابزارهای Build & Battle با نگه داشتن دکمه مثلث ظاهر می شوند و خیلی ساده می توانید ساختاری را که دوست دارید، انتخاب کنید. کل Starhawk در نمای سوم-شخص پیگیری می شود و تنها وقتی دوربین به عقب می رود که شما می خواهید ساختمان خود را در جایی قرار دهید. در دموی نمایش داده شده از بازی، شما می توانید Turretهایی اطراف ساختمان خود قرار دهید تا از جناحین آن را از حمله دشمنان مصون نگه دارند.

راهنمای عمومی نصب بازی ها  :

اینجا کلیک کنید

راهنمای نصب بازی   Starhawk :

بعد از اکسترکت کردن فایل های دانلود ، با تعدادی فایل فشرده رو به روی می شوید که از طریق راهنمای عمومی نصب بازی های قابل اجرا هست . . .

 

 

این بازی را میتوانید از سایت بسیار خوب میهـن دانـلود دریافت کنید.

 

 • دانلود قسمت اول با حجم یک گیگ
 • دانلود قسمت دوم با حجم یک گیگ
 • دانلود قسمت سوم با حجم یک گیگ
 • دانلود قسمت چهارم با حجم یک گیگ
 • دانلود قسمت پنجم با حجم یک گیگ
 • دانلود قسمت ششم با حجم یک گیگ
 • دانلود قسمت هفتم با حجم یک گیگ
 • دانلود قسمت هشتم با حجم یک گیگ
 • دانلود قسمت نهم با حجم یک گیگ
 • دانلود قسمت دهم با حجم یک گیگ
 • دانلود قسمت یازدهم با حجم یک گیگ
 • دانلود قسمت دوازدهم با حجم یک گیگ
 • دانلود قسمت سیزدهم با حجم یک گیگ
 • دانلود قسمت چهاردهم با حجم ۷۰۲ مگابایت

 

رمز: www.mihandownload.com

منبع:وب سایت میهن دانلود