دانلود رایگان نرم افزار متن سازی ۳D Text Commander 3.0.3

 

اگر میخواهید متنی را برای صفحه وب, یک سند یا یک ارائه به کار برید تنها چند ثانیه فرصت دارید تا خواننده را قانع به خواندن آن کنید پس باید متن شما زیبا و جذاب باشد تا خواننده را وادار به خواندن نوشته یا مقاله شما کند. این نرم افزار هرگونه متن نوشتاری را تبدیل به حالت سه بعدی می نماید. شما قادر به ساختن لوگوهای تبلیغاتی, بنرهای متعدد و پیغامهای خود بوده و میتوانید از آنها در صفحه وب یا سند خود استفاده نمایید. قابل استفاده بودن تمام فونتهای ویندوز در برنامه, قابلیت رنگ دادن, تغییر سایز, Transparency و امکان استفاده از عکس بجای رنگ ثابت در متن, از جمله ویژگیهای این نرم افزار میباشد.

نرم افزار فوق توسط سایت سی تی دانلود تست و آماده دانلود و استفاده شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

<a href=

دانلود رایگان نرم افزار متن سازی 3D Text Commander 3" width="400" height="280" /> دانلود رایگان نرم افزار متن سازی ۳D Text Commander 3

این نرم افزار قابلیت نصب بر روی انواع ویندوز را دارد و ککار با آن نیاز به هیچ گونه پیش زمینه ای ندارد. فقط کافیست برنامه را دانلود رایگان کرده و آمرا نصب کنید تا بتوانید از آن استفاده لازم را ببرید. در ضمن پیشنهاد میشود که این نرم افزار را به دوستان خود نیز پیشنهاد دهید و اگر کار با آن برای شما جذاب بوده آنها را تشویق به استفاده از نرم افزار فوق کنید.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی