دانلود سیستم عامل جدید شرکت لینوکس Ubuntu 13.10 Desktop

 

امروز قصد درایم برایتان یک سیستم عامل جدید خوب و زیبا در سایت سی تی دانلود معرفی کنیم. آیا تا به حال فکر کردید که می توانید بجز سیستم عامل های مایکروسافت از سیستم عامل های یبا و ساده سایر شرکت هم استفاده کنید؟
اگر در فکر استفاده از سایر سیستم عامل ها هستید ما برای شما Ubuntu را معرفی می کنیم که یکی از محبوب ترین سیستم عامل های Linux است. همانطور که در عکس مشاهده می کنید این سیستم عامل با محیطی زیبا کاربران را به سوی خود جلب کرده است. اما نگران نباشید شما می توانید این سیستم عامل را همراه با هر نوع ویندوزی که دارید بکار ببرید.

دانلود سیستم عامل جدید شرکت لینوکس Ubuntu 13.10 Desktop

دانلود سیستم عامل جدید شرکت لینوکس Ubuntu 13.10 Desktop

نرم افزار قوی Ubuntu 13.10 Desktop امکانات نصب پیشرفته, سازگاری کامل با ویندوزهای مایکروسافت جهت نصب بصورت همزمان, پشتیبانی از آخرین سخت افزارهای موجود و هماهنگی بسیار بالا, امکان دسترسی به بانک عظیمی از نرم افزارهای کاربردی مناسب را نیز دارد. همچنین نرم افزارهای کاربردی مناسب مانند پخش کننده های صوتی و تصویری, انواع بازی ها, ویرایشگر متن, مرورگر اینترنتی Firefox و ده ها نرم افزار دیگر بر روی سشیستم عامل فوق موجود می باشد. این نرم افزار با دانلود رایگان و پشتیبانی حرفه ای و بسیار مناسب توسط سایت های اینترنت و شرکت تولید کننده آن و پشتیبانی از زبان فارسی از دیگر امکانات این سیستم عامل می باشد.


سیستم عامل Ubuntu 13.10 Desktop را از سایت دانلود کنید تا تجربه استفاده از یک سیستم عامل جدید, همراه با سیستم عامل موجود خود را داشته باشید. بعد از دانلود نرم افزار فوق آن را در اختیار دوستان خود نیز قرار دهید.

/

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی آموزش نصب و استفاده از سیستم عامل Ubuntu