دانلود فایروال جدید Privatefirewall 7.0.30.3

 

امروز در سایت سی تی دانلود یک نرم افزار خوب و محبوب را برای شما در نظر گرفتیم که بعد از مطالعه توضیحات کامل و مفید در پایین می توانید نسخه جدید نرم افزار Privatefirewall  را از سایت دانلود کنید. در گذشته نه جندان دور خیلی از ما در هنگام کار با اینترنت فقط امنیت را در داشتن یک ویروس کش قوی می دانستیم. در حالی که داشتن یک فایروال یا دیواره آتش هم مهم و ضروری می باشد. امروزه و با گسترش کار با اینترنت داشتن یک دیواره آتش (Firewall) قوی فراگیر شده و کمتر کسی وجود دارد که بدون استفاده از آن وارد دنیای پر خسر و پر حمله وب شود و اطلاعات ارزشند خود را در معرض خطر قرار دهد. دانلود نرم افزار فوق چقدر و با چه راهایی می تواند به شما کمک کن؟ جواب سوالتان را با نصب و استفاده از این نرم افزار خواهید گرفت. پیشنهاد میشود ابتدا مطالب مرتبط با نرم افزار در قسمت پایین را مطالعه کنید.

دانلود فایروال جدید Privatefirewall 7.0.30.3

دانلود فایروال جدید Privatefirewall 7.0.30.3

Privatefirewall  یک نرم افزار قوی با دانلود رایگان بعنوان دیواره آتش است که تمامی فعالیتهای سیستم را در نظر می گیرد و از ورود هرگونه مخرب و نرم افزارهای تخرب گر جلوگیری می کند. و همچنین بدون اجازه کاربر به هیچ برنامه اجازه فعالیت و دسترسی را نمی دهد. شناسایی Mailهای ناشناس و ارائه گزارش از آنها, Block کردن آدرس های ناخواسته, و قابلیت کنترل و مدیریت برنامه های در ارتباط با اینترنت از ویژگیهای این نرم افزار می باشد.


نرم افزار Privatefirewall 7.0.30.3 برای شما یک ضرورت و حیاتی است که با داشتن آن خیالتان از موارد شمرده شده در بالا که احتمال تخریب را دارند راحت می شود. این نرم افزار خوب و بروز را از سایت سی تی دانلود بردارید و از آن لذت ببرید.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی