دانلود مدیریت درایور Driver Magician 4.22

 

یکی از نیازهای ما در خصوص دنیای نرم افزار داشتن نرم افزار یا برنامه ای قوی برای شناسایی, نصب و به روز کردن درایورها است. با داشتن کامپیوتر و یا لپ تاب نیازمند این هستیم که بتوانیم از عهده نصب ویندوز برآییم. اما این پایان کار نیست. حتما می دانید که بعد از نصب ویندزو بایستی درایورهای سخت افزاری موجود روی سیستم خود را نیز بصورت نرم افزاری نصب و راه اندازی کنیم. نرم افزار Driver Magician یک نرم تافزاری است که امکان نصب, بروزرسانی, پشتیبان گیری و حذف درایورهای سخت افزاری موجود روی سیستم میشود. این نرم افزار شامل همه درایورهای انواع لب تاپ, انواع مادربرد, انواع کارت گرافیکی, انواع کارت صوتی با برندهای HP, Asus, Lenovo, Acer, Benq, Msi, Sony و خیلی از مارکها و برندهای معتبر می باشد. نرم افزار فوق را از سایت دانلود کنید.

دانلود مدیریت درایور Driver Magician 4.22

دانلود مدیریت درایور Driver Magician 4.22

همچنین می توانید از فایلهای درایورهای سخت افزاریتان از محلی که نصب شده پشتیبان گرفته و در محل مورد نظر خود ذخیره کنید و هربار بعد از نصب مجدد سیستم عاملتان آنها را به محل اصلی بازگردانده و از آنها استفاده کنید. در واقع این کار به منزله در دست بودن سی دی یا درایورهای خود می باشد. این نرم افزار با پایگاه داده قوی از آخرین نسخه های سخت افزارها بوده که می توان با استفاده از آن درایورهای خود را نصب و یا بروزرسانی کنید. یکی از محاسن بسیار خوب این نرم افزار این است که شما می توانید بعد از نصب یا بروزرسانی درایورهای خود از همه آنها ییک Package بصورت فایل اجرایی EXE ساخته و آن را نگهدارید تا در صورت نیاز تمامی درایورهای خود را به حالت یک نرم افزار فقط با چند کلیلک بصورت همزمان نصب کنید تا دیگر نیازی به نصب تک تگ آنها نداشته باشید.

برنامه Driver Magician 4.22 آخرین ورژن این نرم افزار قوی است که می توانید آن را از لینک مستقیم دانلود و از آن استفاده کنید.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی