دانلود نرم افزار ایمیج ساز Mount Image Pro 5.2.8.1156

 

نرم افزار ی که در سایت  سی تی دانلود برای شما عزیزان در نظر گرفتیم یک نرم افزار برای ساخت درایوهای مجازی روی سیستم خود می باشد. اگر با درایوهای مجازی و کارهایی که آنها می توانند روی سیستم انجام دهند آشنا نیستید می توانید بعد از خواندن مطالب پایین نرم افزار را از سایت دانلود کنید. درایورهای مجازی به کاربران امکان می دهند تا با استفاده از Image یک دیسک و بدون نیاز به کپی و انتقال فایل ها از روی دیسک از محتویات آنها استفاده کنند. تنها کافیست که شما یک نرم افزار کپی کننده را بر روی سیستم خود نصب و با تهیه یک فایل Image از دسیک مورد نظر و اجرای آن در درایو مجازی نیاز خود را برطرف کنید.

<a href=

دانلود نرم افزار ایمیج ساز Mount Image Pro 5.2.8.1156" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار ایمیج ساز Mount Image Pro 5.2.8.1156

توسط این برنامه کاربران امکان ساخت درایو مجازی و در اصطلاح Mount کردن فایل های Image را دارند. تهیه درایو مجازی برای CD و DVD و ساخت بیش از ۲۰ درایو مجازی در یک سیستم از ویژگیهای این بنامه به شمار می روند.

نرم افزار Mount Image Pro 5.2.8.1156 نرم افزاری است که شما را از دست سی دی ها یا دی وی دی های مورد استفاده بالا و حمل آن راحت می کند. این نرم افزار را از سایت سی تی دانلود برداشته و به دوستان خود نیز ارائه دهید.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی