دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده از کامپیوتر Recover My Files 4.9.2.1234

 

 

 

بازیابی فایلهای پاک شده از هارد حتی بعد از پاک شدن از سطل زباله یکی از مهمترین دغدغه های کاربران کامپیوتر میباشد. اطلاعاتی که ممکن است با بی تئجهی یا با وجود ویروس های مخرب از بین رفته باشند با این نرم افزار قابل بازیابی میباشند.

نکته قابل توجه در استفاده از این نرم افزار این است که شما بعد از انتخاب پارامترها برای بازیابی فایلهل میتئانید شاید برگردانده شدن این فایلها باید. اما نکته ای اساسی که مشکل همه کاربران هست این است که بعد از بازیابی امکان ذخیره سازی اطلاعات روی هارد را نداند و این به رایگان نبودن قسمت ذخیره سازی نرم افزار میباشد. برای رفع مشکل عدم ذخیره سازی فایلهای ریکاوری شده میتوانید آنها را روی هارد دوم یا رسانه دیگر ذخیره سازی ذخیره کرده و سپس به هارد اصلی خود انتقال دهید. این تنها و بهترین روش حل مشکل عدم ذخیره سازی فایلهای ریکاوری شده است.

نرم افزار فوق علاوه بر امکان بازیابی اطلاعات و فایلهای روی هارد میشود میتوان برای بازیابی (ریکاوری) فایلهای مموری گوشیهای تلفن همراه هم استفاده شود.

این نرم افزار را از سایت سی تی دانلود برداشته و بعد از بازگرداندن اطلاعات پاک شده آنها را در رسانه (هارد) دیگر ذخیره کرده و با مشکل کمبود نرم افزار مقابله کنید. بهتر است این نرم افزار را با این روش کار به دوستانتان هم پیشنهاد دهید.

 

 

رمز فایل فشرده : www.30tdownload.com