دانلود نرم افزار تبدیل متن به گفتار Balabolka 2.9.0.560

 

اکثر کاربران کامپیوتر علاقه دارند تا متنی را که در یک فایل ورد یا هر فایل متنی دیگر وجود دارد را کسی یا شخصی برایشان بخواند و با یک روش اتوماتیک و منحصربفرد بتوانند بدون اینکه خود زحمتی متقبل شوند متن برایشان خوانده شد. برای اینکار شما میتوانید نرم افزار Balabolka را از سایت دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

 

<a href=

دانلود نرم افزار تبدیل متن به گفتار Balabolka 2.9.0.560" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار تبدیل متن به گفتار Balabolka 2.9.0.560

 

این نرم افزار ابزاری جهت تبدیل متن به گفتار که متن نوشته شده روی صفحه را برای شما خوانده و به وسیله آن می توانید متن خود را به گفتار تبدیل کنید. با استفاده از قابلیت تبدیل متن به صوت, متن روی صفحه نمایش می تواند تبدیل به گفتار شده و بصورت یک فایل WAV و یا یک فایل MP3 ذخیره شود. امکان خواندن محتوای Clipboard و همچنین متون داخل یک فایل Word و فایلهای RTF و HTML و سفارشی کردن نوع فونت و رنگ پس زمینه از ویژگیهای این برنامه می باشد.
نرم افزار Balabolka 2.9.0.560 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی