دانلود نرم افزار تغییر محیط ویندوز ObjectDock Plus 2.01.743

 

شاید شما هم به دنبال تنوع و تغییر ظاهری در محیط کار ویندوز هستید و می خواهید این تغییرات با سلیقه شما باشد. اما اینک سایت سی تی دانلود نرم افزاری همراه با فایل کرک و آموزش نحوه نصب و کرک, از کمپانی Stardock را معرفی و آماده دانلود می کند که با تغییر ساختار نمایشی سیستم عامل که باعث تنوع در محیط ویندوز می گردد.

 

<a href=

دانلود نرم افزار تغییر محیط ویندوز ObjectDock Plus 2.01.743" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار تغییر محیط ویندوز ObjectDock Plus 2.01.743

 

بعد از نصب این برنامه قسمت های اصلی مانند پنجره ها, نوارها, دکمه ها, آیکون ها و میز کار کاربری دچار تغییر و تحول می شود. یک نوار ابزار انیمیشن در این نرم افزار وجود دارد که می توان از آن برای در دسترس بودن برنامه های کاربردی مدنظر استفاده نمود. همچنین قسمت های پرکاربرد سیستم عامل مانند ساعت, نشانگر ماوس, دکمه استارت, پوسته لاگین, منوی نمایش آب و هوا و… بعد از نصب این نرم افزار از حالت استاندارد خارچ شده و تغییرات جالبی در آنها حاصل می شود.
قابلیت فعال سازی یا عدم فعال سازی مشاهده برنامه در محیط دسکتاپ.
امکان مشاهده کلیه برنامه های در حال اجرا.
استفاده ار موتور گرافیکی جدید و قدرتمندتر از گذشته.
قابلیت گروه بندی عناصر جهت دسترسی سریع تر به برنامه های دلخواه.
قابلیت اضافه کردن Skin به برنامه و قابلیت ایجاد همزمان چندین ObjectDock
از ویژگیهای این نرم افزار می باشد.


نرم افزار ObjectDock Plus 2.01.743 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت دانلود ما برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود فایل کرک و فیلم آموزشی