دانلود نرم افزار ریموت  Ammyy Admin v3

 

 

 

نرم افزاری که امروز قصد معرفی و ارائه آن را داریم یک نرم افزار برای ریموت شدن روی کامپیوتر دیگران (البته با اجازه دسترسی) میباشد که Ammy Admin نام دارد. این نرم افزار قابلیت بسیاری برای ریموت شدن را داراست.

 

Ammyy Admin چیست؟

اگه از کاربران آماتور یا حرفه‌ای باشید حتما نام واژه Remote را شنیده اید،( اگر هم نشنیده اید در یک عبارت می‌توان گفت Remote به نحوی ارتباط از راه دور را برای شما فراهم می‌کند) Ammyy Admin از خانواده ابزار‌های Remote Desktop محسوب میشود و شما می توانید با دستگاه خود از طریق اینترنت به یک دستگاه دیگر در یک نقطه دیگر از دنیای وب وصل شوید و بلعکس. به عبارتی دیگر با این نرم افزار می توانید دسکتاپ کامپیوتر طرف مقابل را مشاهده و با آن کار کنید و یا اگر فردی مشکی داشت به سادگی با ارتباط به دستگاه او مشکلاتش را از راه دور بر طرف کنید.

از مشهور‌ترین نرم افزار در این رده را می‌توان از Team Viewer یاد کرد، اما الان قصد داریم یک نرم افزار دیگر را با ویژگی های ‌ خاص خودش معرفی‌ کنیم تا ببینید که Team Viewer دیگر بی‌ همتا نیست.

ویژگی‌های اصلی‌ Ammyy Admin :
خوب حالا چرا باید برای ارتباط از راه دور از این نرم افزار استفاده کنیم، Ammyy Admin بر خلاف دیگر نرم افزار‌های هم رده خود کارکرد بسیار راحت تری دارد که باعث محبوبیت این نرم افزار شده به طوری که این نرم افزار هم اکنون ۴ میلیون کاربر دارد. این نرم افزار دارای‌ حجم بسیار اندکی‌ می‌باشد بطوری که در کسری از زمان میتوانید آن را دانلود کنید و تنها با یک کلیک بدون نیاز به نصب آن را اجرا کنید، تنها با هزینه کردن ۶۵۱ کیلو بایت از پهنای باند اینترنت خودتان می توانید این نرم افزار را دانلود کنید.

از دیگر نکته قابل ذکر این نرم افزار پشتیبانی‌ از Linux Windows و FreeBSD می‌باشد. که یک مزیت برای این نرم افزار می باشد.این برنامه از ۲ نسخه مجانی‌ و پیشرفته بهره می برد که نسخه مجانی‌ آن برای کاربرد‌های عادی ما کافی‌ می‌باشد، حدا عقل ما هنوز نیازی به استفاده از نسخه پیشرفته حس نکردیم و این نسخه پاسخ گوی تمامی نیاز های شما خواهد بود.

نحوه کار کردن :

در این پنجره شما ۲ تب مشاهده می کنید که یکی Cilent و دیگری Operator می باشد تب اول یا همان کلاینت مریوط به کاربر جاری می باشد که با زدن کلید Start سیستم شما آماده می شود تا طرف دوم به شما متصل شود، طرف دوم برای اتصال به د ستگاه شما نیار به داشتن مقدار نوشته شده در باکس ID دارد. در تب دوم برنامه که مخصوص فردی است که قرار است به سیستم شما متصل شود مقدار Client ID خالی می باشد در اصل در Client ID همان مقدار ID طرف اول را وارد می کنیم در زیر این قسمت تنظیمات تعیین سرعت اینترنت برای اتصال بهینه وجود دارد که با انتخاب کردن گزینه مناسب رو کلید Connect کلیک می کنیم.

 

 

حال کاربری که به سیستم آن متصل می شویم پنجره زیر را مشاهده می کند.

 

 

در این پنجره از شما سوال می شود که تا چه حد می خواهید سطح دسترسی به فردی که می خواهد به شما وصل شود دهید و سپس با زدن کلید Accept طرف مقابل دستکتاپ شما را خواهد داشت و ارتباط بر قرار می شود.

این نرم افزار قابلیت های کلیدی بسیاری دارد که در این پست سعی شد کاربردی ترین آنها عنوان شود.

 

 

http://www.30tdownload.com/wp-content/uploads/2011/06/30tdownload.gif

رمز فایل فشرده : www.30tdownload.com