دانلود نرم افزار ریکاوری آیفون Data Recovery For iPhone 2.4.0

 

نرم افزاری که برای شما عزیزان آماده کردیم جهت بازیابی اطلاعات از جمله اس ام اس یا پیام کوتاه, مخاطبین یا لیست تماس, عکسها, فیلم ها و موسیقی هایی هست که روی گوشیهای iPhon و Apple که با سیستم عامل iOs داشتید و بنا به عالتی از دست رفته و یا پاک شده اند. این نرم افزار با کارایی و کاربرد بسیار آسان ولی در عین حال خیلی قوی و کارآمد می باشد. چون فقط در عرض چند ثانیه گوشی را اسکن و فایلها را بازیابی می کند.

<a href=

دانلود نرم افزار ریکاوری آیفون Data Recovery For iPhone 2.4.0" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار ریکاوری آیفون Data Recovery For iPhone 2.4.0

نرم افزار بازیابی اطلاعات آیفون میتواند ۱۲ نوع فایل را پشتیبانی و آنها ر اریکاوری کند. برای ریکاوری اطلاعات گوشیهای iPhon و Apple بعد از نصب این نرم افزار در ویندوز, گوشی را به کامپیوتر خود وصل کنید و شروع به بازیابی فایلهای از دست رفته گوشی آیفون یا اپل خود کنید. خوشیختانه نرم افزار Data Recovery for iPhone قادر به بازیابی همه اطلاعات از دست رفته iPhone و یا Apple می باشد و دیگر نباید از این بابت نگران باشید. نرم افزار فوق را از سایت دانلود کرده و حتماً به دوستانی که گوشی iPhone دارند نیز بدهید.

نرم افزار Data Recovery for iPhone (Windows) 2.4.0 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی