دانلود نرم افزار ریکاوری Active File Recovery Professional 11.0.5

 

شاید برای شما هم پیش آمده که فایل یا فایل هایی را از روی هارد کامپیوتر و یا فلش خود پاک کردید و بعدها متوجه شدید که به آن نیاز دارید. یا در مواقعی این پاک شدن بصورت کاملا تصادفی بوده. به هر حال دوست داریم شما ابتدا خیلی جزئی با نحوه ذخیره سازی روی هارد یا فلش و همچنین اتفاقاتی که در هنگام پاک شدن فایل روی می دهد آشنا شوید, سپس نرم افزاری که برای بازگردانی فایلهای پاک شده در نظر گرفتیبم را از سایت دانلود کنید.

<a href=دانلود نرم افزار ریکاوری Active File Recovery Professional 11.0.5" width="400" height="280" />
هنگامی که یک فایل بر روی هارد دیسک نوشته می شود دو سیستم مستقل از هم وارد کار خواهند شد. ابتدا یک رکورد از فایل در جدول ریشه یا جدول فایل اصلی نگهداری شده و سپس داده ها در آدرس های فیزیکی هارد نوشته خواهند شد. پس از آن ادرس های فیزیکی که به آنها Cluster یا گروه گفته می شود دارای برچسب اشغال شده خواهند شد. هنگامی که یک فایل پاک می شود هر دو سیستم آگاه شده و رکورد فایل در Root Table یا MFT پاک شدن فایل را نشان می دهند. در حقیقت Clusterها دارای برچسب اشغال نشده خواهند شد اما داده ها هنوز پاک نشده اند. به همین دلیل پیشنهاد می شود در صورت پاک شدن تصادفی فایل ها در اولین فرصت ممکن اقدام به بازیابی اطلاعات هارد خود نمایید, چرا که در صورت نوشتن هر داده جدیدی در همان درایو احتمال نوشته شدن دوباره داده ها در مکان Clusterهای قبلی وجود خواهد داشت. که در این صورت دیگر اطلاعات آن قسمت فایل بازیابی نخواهد شد. این نرم افزار یکی از قویترین ابزارهای بازگردانی اطلاعات بوده که
پشتیبانی از سیستم های فایلی FAT و NTFS
قابلیت بازگردانی فایل ها از انواع هارد دیسک های IDE, SATA و SCSI
امکان بازگردانی پارتیشن های بزرگتر از ۱۲۸ گیگابایت
بازگردانی فایل ها از پارتیشن های پاک شده
قابلیت ذخیره فایل های پیدا شده در مکانهای دیگر
بازگردانی فایل های فشرده و Encrypt
از ویژگیهای این نرم افزار بسیار قدرتمند می باشند.


نرم افزار Active File Recovery Professional 11.0.5 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی