دانلود نرم افزار ریکاوری Jihosoft File Recovery 2.0

 

Jiosoft یک نرم افزار قوی است برای بازیابی فایلهای حذف شده, فرمت شده یا فایلهایی که بنا به هر دلیلی از دست رفته است. در ضمن این نرم افزار برای فایلهایی هم مناسب است که سیستم شما به هر دلیلی اجازه نمایش آنها را نمی دهد. بعد از ویروسی شدن فلش ها اطلاعات آنها غیر قابل نمایش و غیر قابل بازگردانی به حالت غیر پنهانی میشوند که این نرم افزار قادر است آن فلش را به حالت اولیه برگرداند و فتیلها را مجدد به نمایش درآورد. یعنی بازگردانی فایلهای فلش به حالت نرمال بعد از ویروسی شدن.

<a href=

دانلود نرم افزار ریکاوری Jihosoft File Recovery 2.0" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار ریکاوری Jihosoft File Recovery 2.0

 

ویژگیهای منحصربفرد و کلیدی این نرم افزار :
بازیابی انواع فایل از جمله اسناد, ایمیل ها, عکس ها, فیلم ها, موسیقی ها و…
رایگان بودن آن.
کارآیی آسان و عدم نیاز به آموزش خاص.
بازیابی فایلها از روی هارد, فلش, مموری کارتها, حافظه های انواع گوشی و دوربین های شخصی, Mp3 Playerها.
عدم آسیب ذساندن به دیسکها و مموری های ذکر شده.
پشتیبانی از همه فرمت های موجو در فایلها.
پیش نمایش قبل از بازیابی. که اینکار کمک می کند تا نرم افزار فایلهایی که خودتان پاک کردید و میلی به بازگردانی آنها ندارید را اسکن و بازیابی نکند.
قابلیت ذخیره سازی فایلهای ریکاوری شده بعد از اسکن به مکان دلخواه شما.
این نرم افزار در دو حالت عمیق و عادی به اسکن فایلها می پردازد که شما می توانید بعد از انتخاب درایو مورد نظر یکی از حالتها را انتخاب کرده و جستجو را آغاز کنید.

نرم افزار Jihosoft File Recovery 2.0 از جمله نرم افزارهایست که بعلت دو حالته بودن و کار آسان با آن طرفداران زیادی دارد. یکی از علتهایی که این نرم افزار را منحصربفرد کرده این است که بدون کوچکترین خطایی و بصورت صد در صد اقدام به بازیابی و ذخیره فایلهای از دست رفته می کند. این نرم افزار را از سایت دانلود کنید.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی