دانلود نرم افزار ساخت بنر GIF Creator 7.21

بسیاری از تبلیغات های بنری که در سایتهای معروف و پربازدید مشاهده می کنیم حجمی کگم و ظاهری بسیار زیبا دارند. این تصور که بنرهای موجود حتما فلش می باشد یک تصور کاملا اشتباه است. بنرها با حجم کم و گرافیکی زیبا می توانند GIF باشند. برای ساخت این نوع بنرها می توانیم از نرم افزار GIF Creator که در سایت سی تی دانلود آماده می باشد استفاده کنید. لازم است بدانید تنها و برترین ویژگی این بنرها که بصورت GIF هستند حجم کم و لود سریع می باشد. بنابراین این نرم افزار می تواند کمک شایانی برای طراحان بنرهای تبلیغاتی بکند. جالب اینکه کار با این نرم افزار هم بسیار ساده و کارآمد می باشد. نرم افزار فوق را می توانید از سایت دانلود کنید.

<a href=

دانلود نرم افزار ساخت بنر GIF Creator 7.21" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار ساخت بنر GIF Creator 7.21

نرم افزاری گرافیکی و مورد توجه طراحان که تا حد و اندازه ای قدرتمند می باشد. که می توان در ساخت فایل انیمیشنی در قالب GIF بر آن تکیه کرد. افکت های زیبا و جذاب این برنامه کاربران مبتدی را تا حد چندانی یاری می نماید. این افکت های سه بعدی باعث می شوند تا جلوه ای خاص به فایل های خروجی داده شود. به اسانی می توان متون را به حالتهای جذاب با پروژه هالی شخصی ادغام نمود. تصاویر را در این محیط می توان به سایزهای دلخواه تبدیل کرد و حتی در آنها چرخش های لازمه را اعمال کرد. پروژه های دنبال گردیده توسط این برنامه به آسانی قابلیت ویرایش مجدد را دارند. قالب های Gif, AVI, BMP,PSD ,GIF ,JPG ,ICO ,PNG ,CUR و..به سادگی توسط این نرم افزار حمایت می گردند. فیلترهای جذاب این برنامه باعث زنده شدن تصاویر خشک در تولید فایل های انیمیشنی می گردد.

نرم افزار GIF Creator 7.21 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی