دانلود نرم افزار شبکه EMCO Network Malware Cleaner 4.9.12.110

 

نرم افزار قوی را از سایت دانلود کنید. در وافع  نیاز به بررسی مداوم بروز اشکال و یا هجوم بدافزارها در روی کامپیوترهای یک شبکه که دارای اهمیت بالایی است می تواند هم وقت گیر و هم سخت باشد. اما این بررسی و از بین بردن تمامی مخربها و بدافزارها بصورت نامحسوس و با تنظیمات ساده و در حین حال خیلی قوی می تواند به کمک شبکه بیایید. در حالی که این بررسی منجر به قرنطینه کردن تمامی مخربها و بدافزارها هم میشود فقط با نرم افزار EMCO Network Malware Cleaner که یک ابزار امنیتی برای محافظت از شبکه در برابر انواع بدافزار شبکه بوده که می تواند کامپیوترهای شبکه را بصورت نامحسوس و از راه دور برای تشخیص و بازسازی فایل های مخرب بررسی کند. برای استفاده از این نرم افزار نیازی به نصب ماژول بر روی کامپیوتر مقسد و اعمال تنظیمات خاص برای اسکن نبوده و کامپیوتر های مجزا یا گروه شده در تمامی دامنه ها و کارگروه ها می توانند توسط این برنامه بررسی شوند.

<a href=

دانلود نرم افزار شبکه EMCO Network Malware Cleaner 4.9.12.110" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار شبکه EMCO Network Malware Cleaner 4.9.12.110

پاکسازی کامپیوترهای شبکه از انواع بدافزارها می تواند در حال خودکار و بصورت مخفی و دور از دید کامپیوتر کاربر مقصد انجام شود. بازیابی اطلاعات از قرنطینه در صورت درخواست, نمایش لیستی از کامپیوترهای اسکن نشده, نمایش جزییات مشخصات خطرات پیدا شده, قرار دادن بدافزارها در قرنطینه قبل از حذف و تنظیمات آنالیز کامپیوترهای شبکه از ویژگیهای این نرم افزار می باشد.

نرم افزار EMCO Network Malware Cleaner 4.9.12.110 جدیدترین نرم افزاری است که قابلیت بررسی و قرنطینه و حذف همه مخربهای شبکه را بصورت کاملا نامحسوس دارد که شما می توانید این نرم افزار را از سایت دانلود کنید.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی