دانلود نرم افزار شبکه Shareaza 2.7.4.0 نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی

 

امروزه در اکثر ارگانها, سازمانها, ادارات, آموزشگاهها, دبیرستانها, دانشگاهها و حتی شرکتهای خصوصی وجود چند سیستم بصورت شبکه امریست کاملا عادی و پرکاربرد. که در اکثر مواقع این شبکه به یک نیاز اساسی در روند کاری آن شرکت یا ارکان میباشد.

<a href=

دانلود نرم افزار شبکه Shareaza 2.7.4.0 نسخه 32 و 64 بیتی" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار شبکه Shareaza 2.7.4.0 نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی

نرم افزاری که از سوی سایت سی تی دانلود برای استفاده شما آماده کردیم نرم افزاری است با دو نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی, برای به اشتراک گذاری فایل در شبکه بصورت Peer To Peer که قادر است از معروفترین شبکه های P2P متصل به اینترنت فایل مورد نظر شما را پیدا کرده و دانلود نماید. همچنین می تواند بصورت کلاینت به سرور, سرور به کلاینت و یا کلاینت و به کلاینت با قابلیت پشتیبانی از پروتکل های زیادی نظیر Guntella G2, Guntella, eDonkey 2000, eMule, DC++, HTTP,FTP, BitTorrent و DHT به یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین نرم افزار اشتراک فایل های صوتی, تصویری, اسناد, عکسها و… در سیستمهای شبکه تبدیل شده است. شما می توانید بوسیله این نرم افزار اشتراک گذاری پاپگر در شبکه و یا شیر چاپگر در شبکه را هم براحتی انجام دهید. امکان جستجوی قوی در شبکه, محیط بسیار زیبا و کارآمد, امکانات مناسب برای بدست آوردن فایل های صوتی و تصویری, مشاهده محبوبترین فایلهای دانلود شده در روزها و هفته های گذشته, امکان رایت فایلهای دانلود شده بر روی CD و DVD و محیطی بسیار زیبا و مورد پسند کاربر از ویژگیهای این برنامه توانمند و قوی میباشد.

نرم افزار Shareaza 2.7.4.0  که در دو نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی عرضه شده, یکی از نرم افزراهایست که ما به شما پیشنهاد میکنیم کار با آن را فرابگیرید. زیرا کار با شبکه در حال گسترش و پیشرفت است. نرم افزار فوق را از سایت دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود نسخه ۳۲ بیتی با لینک متقیم

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود نسخه ۶۴ بیتی با لینک متقیم