دانلود نرم افزار طراحی حرفه ای FreeHand MX 11.0.2

 

اگر به دنبال یک برنامه قوی هستید که در کارهای گرافیکی و طراحی به کمک شما بیایید و قابلیت پذیرش انواع فایل تصویری و عکس در اکثر فرمت های رایج را داشته باشد ما به شما نرم افزار FreeHand MX را پیشنهاد می کنیم و آن را می توانید از سایت دانلود کنید.
این برنامه از سری محصولات شرکت Macromedia بوده و قابلیت های زیادی را در زمینه طراحی های گرافیکی, بصری, کارهای چاپی و طراحی وب سایت ها دارد. همچنین با ابزارهای بسیار دقیق و قوی به طراحان اجازه ارائه و بروز خلاقیت و تصورات ذهنی خود را می دهد. ویرایش های وسیع, طرح بندی ها, کاربردهای انتشار و… همگی یک خط مشی و جریان کاری باز را برای یک طراحی چند منظوره آماده می سازد.

<a href=

دانلود نرم افزار طراحی حرفه ای FreeHand MX 11.0.2" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار طراحی حرفه ای FreeHand MX 11.0.2

بزارهای با انعطاف بالا برای دسته بندی پروژه ها و اضافه کردن فعالیت ها,ایجاد فایل های SWF, پشتیبانی از بیشتر فایل های گرافیکی و مهندسی در قالب فایل ورودی از قبیل PNG, PDF, PSD, SWF, TIFF, BMP, CDR, AI, DFXو ده ها مورد دیگر از قابلیت های این نرم افزار توانا می باشد. لازم به ذکر است که پس از خریداری شرکت Macromedia توسط Adobe قابلیت های این برنامه در نرم افزار Adobe Illustrator  قرار داده شد و نسخه جدیدتر این برنامه دیگر به مرحله تولید نرسید. اما به دلیل محبوبیت و کاربرد بالای این برنامه آن را جهت استفاده شما کاربران و بازدیدکنندگان محترم سایت سی تی دانلود در سایت قرار دادیم.

نرم افزار FreeHand MX 11.0.2 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی