نرم افزار محافظت از پورت یو اس بی USB Block 1.5.5

 

باز هم سایت سی تی دانلود و باز هم یک نرم افزار با دانلود رایگان دیگر. امروز و با با فراگیر شدن استفاده از حافظه های جانبی و کاهش قیمت خرید آنها, امکان انتقال اطلاعات با حجم بالا نسبت به قبل آسان تر شده و یا اینکه استفاده از این حافظه بعنوان یک منبع فایل های صوتی در پخش ها خودرو یا منزل کاربران را واداشته تا به دنبال راهکارهایی جهت جلوگیری از دسترسی به اطلاعات از طریق درگاههای خروجی کامپیوتر می باشند. این برنامه ابزاری مناسب برای جلوگیری از کپی و انتشار داده ها به Cool Diskها, درایورهای خارجی یا ابزارهای قابل حمل دیگر است. بعد از نصب, این برنامه به شما امکان مسدود کردن تمام درایورها و ابزارهایی که به شما تعلق ندارند را می گیرد.

نرم افزار محافظت از پورت یو اس بی USB Block 1.5.5

نرم افزار محافظت از پورت یو اس بی USB Block 1.5.5

همچنین می توانید لیستی از درایوها با رمز عبور ساخته تا دسترسی به درایوهای جانبی تنها از طریق ورود کلمه عبور مقدور باشد. اعمال کنترل بر روی فایل ها و فولدرها, محافظت از سیستم در برابر ویروس ها, برنامه های جاسوسی و هکرها و سادگی محیط کاربری از ویژگیهای این نرم افزار پرکاربرد می باشد.


در کل دانلود نرم افزار USB Block 1.5.5 و استفاده از آن باعث می شود که حافظه های قابل حمل یا درایورهای بیرونی شما را در مقابل اعمال ناخواسته بر روی آنها محافظت می کند. این نرم افزار قوی را از سایت دانلود کنید.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی