دانلود نرم افزار مدیریت پسوردها و اکانت ها KeePass Password Safe 2.24

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تعداد اکانتهای بسیار زیادی در سایتهای موجود در دنیا داشته باشید و برای هر کدام از این سایتها یا اکانت ها نام کاربری و کلمه عبور متفاوتی داده باشید. نگهداری کلمات عبور و فراموش نکردن آنها کاری سخت و پیچده بوده و با توجه به وجود سایتهای مختلف و نیاز به ثبت نام در آنها, کاربران به نرم افزاری در زمینه حفظ و نگهداری کلمات عبور نیاز دارند. همچنین یادآوری کلمه عبور حساب های بانکی, صندوق های Email, کلمات عبور Accountهای اینترنت و… نیز به حافظه بسیار قوی نیاز دارد. برنامه KeePass Password Safe با قرار دادن یک محیط مناسب, شما را در حفظ و نگهداری این گونه کلمات عبور کمک نموده تا در هر زمان که به انها احتیاج دارید بتوانید بدون هیچ کونه مشکل آن را بدست آورید.

<a href=

دانلود نرم افزار مدیریت پسوردها و اکانت ها KeePass Password Safe 2.24" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار مدیریت پسوردها و اکانت ها KeePass Password Safe 2.24

 

همچنین برای استفاده از این نرم افزار نیز، نیاز به یک کلمه عبور بوده و دسترسی به آن فقط برای کسی مقدور می باشد که کلید ورود به آن را داشته باشد. محیط بسیار مناسب, امکان ساخت کلمات عبور پیچیده امکان چاپ و… از دیگر امکانات این نرم افزار بسیار خوب می باشد.

 

نرم افزار KeePass Password Safe 2.24 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی