دانلود نرم افزار کدنویسی PhpDesigner 8.1.2

 

برنامه نویسان PHP به خوبی می دانند که یکی از ایرادهای مهم PHP نبود یک محیط مستقل برای کدنویسی است. اغلب کدنویسان PHP کدهای خود را در محیطهای مختلف یا در ادیتورهای تکست می نویسند. اما سایت سی تی دانلود برای این کدنویسان نرم افزار یا محیط کدنویسی جدیدی آماده دانلود کرده است که می توانند با مطالعه ویژگیهای این نرم افزار در زیر آن را از سایت دانلود کنند.

 

<a href=

دانلود نرم افزار کدنویسی PhpDesigner 8.1.2" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار کدنویسی PhpDesigner 8.1.2

این برنامه با پشتیبانی از HTML, CSS و PHP می تواند به آنالیز کدها, خطایابی و انتشار آنها پرداخته و با خطایابی املای لغات و دستورها, کار کدنویسی را آسان کند. یکی از ویژگیهای این نرم افزار بهمراه داشتن تکمیلگر کدها می باشد. این قابلیت که امروزه در بسیاری از برنامه های کدنویسی به چشم می خورد به این صورت بوده که وقتی کاربر ابتدای دستوری را تایپ می کند, نرم افزار بصورت هوشمند دستور را شناسایی و در صورت خواست کاربر آن را به کدها اضافه می کند. خطایابی سریع املای دستوری و لغات, قابلیت قرار دادن عکس, در کدهای CSS با استفاده از File Browser در تگ ها, پردازشگر داخلی اسکریپ ها, سازکار با آخرین و جدیدترین Farmeworkها و قابلیت Tab Browsing از دیگر قابلیت های این نرمافزار به شمار می رود.

نرم افزار PhpDesigner 8.1.2 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی