دانلود نرم افزار Aiseesoft PDF Converter Ultimate 3.2.36

 

نرم افزار Aiseesoft PDF Converter Ultimate یک برنامه قدرتمند برای تبدیل فایل های PDF به انواع قالبها و فرمتهای خاص از جمله متن, Word, Excel, EPUB, PowerPoint, HTML, انواع تصویر در فرمتهای JPEG2000, PPM, TGA, BMP, GIF, PNG, JPEG و TIFF که علاوه بر تبدیل به عکس کاربران می توانند اندازه تصویر, رنگ, کیفیت, سفارشی کردن خروجی از لحاط طرح بندی و… را با سلیقه دلخواه انجام دهند. پیشنهاد میشود حتما نرم افزار فوق را از سایت دانلود کنید.

 

<a href=

دانلود نرم افزار Aiseesoft PDF Converter Ultimate 3.2.36" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار Aiseesoft PDF Converter Ultimate 3.2.36

 

جالب اینکه متن بیرون آمده در فرمت های Word, Excel و یا PowerPoint قابلیت استفاده در همه نسخه های آفیس از جمله ۲۰۰۳, ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ را دارد. یکی از موارد بسیار جالب در این نرم افزار این است که شما می توانید بعد از تبدیل فایل PDF به هر نوع یا فرمت دلخواه یک امضای دیجیتال نیز بصورت ثابت در همه خروجی ها داشته باشید.
ویژگیهای کلیدی و منحصربفرد این نرم افزار عبارتند از :
۱-    تبدیل PDF به فرمتهای MultiPule
۲-    تنظیم خروجی
۳-    پشتیبانی از OCR (یعنی قابلیت تشخیص متن از تصویر اسکن شده و تبدیل آن به متن را داراست)
۴-    تبدیل فایلهای PDF بصورت دسته ای
۵-    پشتیبانی از اکثر زبان ها  از جمله انگلیسی, آلمانی, فرانسوی, ژاپنی, لاتین, کره ای, ترکی, تایلندی, یونانی, سیریلیک, عربی, چینی و …


نرم افزار Aurora 3D Presentation 13.07021245 جدیدترین ورژن این نرم افزار ساده ولی قوی می باشد که در سایت سی تی دانلود برای استفاده شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی