دانلود نرم افزار Image to PDF Creator Free 6.5

 

برای شما نرم افزاری جهت دانلود آماده کردیم که میشهگفت خیلی از مشکلات شما را برطرف خواهد کد. این نرم افزار را از سایت دانلود کنید. نرم افزاری که برای تبدیل تصاویر شما به فایلی با فرمت  PDF. اگر شما دارای تصاویر هستید و می خواهید آنها ار در یک مجموعه فایل به فرمت سند داشته باشید می توانید از این روش استفاده کرده و آنها را پس از انتخاب و تنها با یک کلیک به فایل PDF تبدیل کنید. این تبدیل می تواند مزیتهای مهمی دذربر داشته باشد. اول اینکه کلیه تصاویر مرتبط به هم را در کنار هم و در یک فایل دارید. سرعت دسترسی و پیمایش آنها بالا می رود. حجم زیاد چندین فایل به یک فایل کم حجم تبدیل می شود. با این روش شما می توانید به ارشیو بندی تصاویر و عکسهای خود بپردازید و آنها را با حجمی کنم در گوشه ای از هارد خود داشته باشد.

<a href=

دانلود نرم افزار Image to PDF Creator Free 6.5" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار Image to PDF Creator Free 6.5

بهترین استفاده از این نرم افزار زمانی است که شما کتاب یا مجله ای را اسکن کردید و دست دارید آن را برای شخصی ارسال کنید و یا می خواهید آن را توسط فلش یا سی دی جابجا کنید. در این حالت و با استفاده از نرم افزار فوق می توانید بلافاصله کتاب یا مجله یا جزوء اسکن شده را به PDF تبدیل کنید. در واقع میشه گفت این نرم افزار نرم افزار است برای تبدیل عکسهای اسکن شده به PDF.
این نرم افزار پرکاربرد و قوی قابلیت این را داراد که با واسط کاربری خیلی آسان به شما کمک کند تا برای استفاده از این نرم افزار دچار دردسر و مشکل نشوید.

نرم افزار Image to PDF Creator Free 6.5 که در سایت سی تی دانلود برای دانلود شما آماده شده است نسخه یا ورژن نهایی این نرم افزار است. این نرم افزار بعد از تست در سایت قرار داده شده است. از آن لذت ببرید

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی