دانلود نرم افزار Internet Download Manager v6.07.14 Final همراه با فایل کرک و آموزش کرک

یکی از بزرگترین نرم افزارهایی که بین کاربران اینترنت رواج دارد Internet Download Manager هست که بعلت مدیریت قوی دانلودها از محبوبیت زیادی برخوردار است. عمده ترین مشکل کاربران Internet Download Manager در کرک نشدن و یا نحوه کرک شدن این نرم افزار میباشد. سایت سی تی دانلود آخرین نسخه از د این نرم افزار را برای شما عزیزان آماده کرده که علاوه بر خود نرم افزار کرک و آموزش نحوه کرک کردن Internet Download Manager نیز مفصل شرح داده شده است.

روش رجیستر نرم افزار با استفاده از Crack :
خواهشمندیم مراحل کرک کردن Internet Download Manager را طبق گفته های زیر انجام بدهید.

در مرحله اول اتصال خود را از اینترنت قطع نموده و اقدام به نصب نرم افزار نمایید. بعد از اینکه نرم افزار کاملا نصب شد با برداشتن تیک مربوط به اجرای برنامه مانع از اجرای نرم افزار شوید. در صورتی که برنامه به صورت خودکار اجرا شد با زدن دکمه Close از آن خارج شوید. برخی از نرم افزارها با خروج از محیط آنها بسته نمی شوند بلکه آیکون آنها در نوار Taskbar و در کنار ساعت ویندوز قرار می گیرد با کلیک راست بر روی آیکون برنامه و انتخاب گزینه ی Exit یا Quit آنرا ببندید. پس از مطمئن شدن از بسته بودن نرم افزار وارد پوشه ی Crack از فایل دانلود شده و فایل موجود در آنرا در محل نصب نرم افزار کپی کنید. سپس وارد پوشه Register Key از فایل دانلود شده و یکی از فایل های RegKey Windows 32-bit.reg یا RegKey Windows 64-bit.reg را با توجه به نوع سیستم عامل خود اجرا کنید. در پنجره ظاهر شده Yes را انتخاب کنید و سپس بر روی OK کلیک کنید. نرم افزار مورد نظر به طور کامل از محدودیت خارج شد.
توجه:
در صورتی که پس از رجیستر نرم افزار با اخطار Fake serial number مواجه شدید وارد پوشه Register Key از فایل دانلود شده و فایل Unregister.IDM.reg را اجرا کنید. در پنجره ظاهر شده Yes را انتخاب کنید و سپس بر روی OK کلیک کنید. سپس وارد پوشه Register Key از فایل دانلود شده و یکی از فایل های RegKey Windows 32-bit.reg یا RegKey Windows 64-bit.reg را با توجه به نوع سیستم عامل خود اجرا کنید. در پنجره ظاهر شده Yes را انتخاب کنید و سپس بر روی OK کلیک کنید.
در صورتی که با اینکار مشکل رجیستر نرم افزار برطرف نشد ابتدا آنرا حذف کنید و سپس وارد پوشه Register Key از فایل دانلود شده و فایل Unregister.IDM.reg را اجرا کنید. در پنجره ظاهر شده Yes را انتخاب کنید و سپس بر روی OK کلیک کنید. حال مجددآ نرم افزار را نصب کنید و از روش رجیستر نرم افزار با استفاده از Crack استفاده نمایید.

امیدواریم از استفاده این نرم افزار لذت ببرید.

رمز فایل فشرده : www.30tdownload.com