دانلود نرم افزار Mobile Net Switch 4.11

 

کاربران کارمندی یا اپراتوری که مجبور هستند با یک سیستم به چند شبکه وصل شوند نیاز دارند برای تبدیل IP خود از یک سرور به سرور دیگر سیستم خود را راه اندازی مجدد کنند تا به شبکه دلخواه دیگر وثل شوند. و بهتر می دانیم که امروزه اکثر سازمانها و ادارات با استفاده از شبکه ها و فناوری های جدید بسیاری از امور خود را با سرعتی بالاتر نسبت به گذشته انجام می دهند. در برخی موارد یک کاربر بر روی سیستم از چندین شبکه مختلف استفاده می نماید. بعنوان مثال کامپیوتری که برای اتصال به چندین شبکه مختلف از IPهای مختلفی استفاده می کند جهت جابجایی و اتصال به شبکه مورد نظر نظر خود می بایست در هر مرتبه سیستم خود را Restart نماید. توسط این نرم افزار می توان با چند کلیک بر روی شبکه های مختلف IPهای مختلف بدون نیاز به Restart کردن سیستم جابجا شد. بعد از خواندن مطالب مربوط به این نرم افزار آن را از سایت دانلود کنید.

 

<a href=

دانلود نرم افزار Mobile Net Switch 4.11" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار Mobile Net Switch 4.11

برنامه تنظیمات مختلف هر شبکه را بر روی هر پروفایل ایجاد شده در برنامه تنظیم نموده و سپس در صورت نیاز به هر یک از شبکه ها, پروفایل مورد نظر انتخاب شده و به شبکه مورد نظر بر روی سیستم اتصال پیدا می کند. امکان تخصیص IPهای مختلف به هر پروفایل برای هر شبکه, نمایش مسر درایوهای به اشتراک گذاشته شده و پشتیبانی کامل از شبکه های بی سیم از ویژگیهای این برنامه می باشد.


نرم افزار کاربردی شبکه برای تعویض IP با نام Mobile Net Switch 4.11 آخرین ورژن از سری این نرم افزار قدرتمند می باشد که برای تسهیل در امور کار با شبکه های مختلف توسط یک سیستم موجود است. این نرم افزار بعد از تست در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. امیدوایم از آن نهایت استفاده را  ببرید.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی