دانلود نرم افزار Suitcase Fusion 16.0.4

 

برای رفع نیاز شما کاربران, یک نرم افزار حرفه ای برای انواع کار با فونتها آماده کرده ایم که می توانید بعد از مطالعه توضیحات زیر آن را از سایت دانلود کنید. ابزاری برای مدیریت حرفه ای و خلاقانه فونت ها که تمام توابع و امکاناتی که برای کار با فونت های مختلف نیاز دارید را در یک محیط ساده و یکپارچه در اختیارتان قرار می دهد. یکی از ویژگیهای منحصربفرد این نرم افزار ایجاد یک پنل فونت در محیط نرم افزارهایی چون Illustrator, Photoshop, InDesign  است که امکاناتی نظیر فعال نمودن فونت نمایش فهرست فونتها و پیش نمایش آنها را در اختیار کاربران این برنامه ها قرار می دهد.

<a href=

دانلود نرم افزار Suitcase Fusion 16.0.4" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار Suitcase Fusion 16.0.4

بکارگیری فناوریهای قدرتمند در پیش نمایش فونت ها, پیش نمایش فونت ها به منظور مقایسه بهتر آنها, گزارش فونت های معیوب و در صورت امکان بازسازی آنها, مرتب نمودن و گروه بندی فونت ها بر اساس سبک, نام کلمات کلیدی, امکان نمایش کاراکترهای هر فونت, انجام جستجوی سریع بین فونتها, و پشتیبانی از Drag و Drop از ویژگیهای این نرم افزار به شمار می روند.

نرم افزار Suitcase Fusion 16.0.4.590 یک نرم افزار کاربردی است که امکان کار با فونت ها را به شما میدهد. این نرم افزار در سایت سی تی دانلود قرار داده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی