دانلود نرم افزار TagScanner 5.1.643

 

اغلب ما در هنگام گوش دادن آهنگ در کامپیوتر, پخش خودرو, گوشی موبایل و یا سایر پخش کننده ها, متوجه این شدیم که برای آهنگ علاوه بر نمایش نام آهنگ در صفحه پخش کننده, برخی مشخصات دیگر نیز نمایش داده می شود. این مشخصات بجز نام آهنگ در قسمتی از بانک اطلاعات فایل ذخیره شده است که اغلب کاربران به آن دسترسی ندارند. برای اینکه بتوانید آن اطلاعات را دستکاری کنید نرم افزار TagScanner را از سایت دانلود کنید. قبلا از استفاده توضیحات کامل زیر را نیز مطالعه کنید.

<a href=

دانلود نرم افزار TagScanner 5.1.643" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار TagScanner 5.1.643

Tag آهنگ به معنی یکسری اطلاعات مربوط به فایل های موسیقی است که در داخل فایل های صوتی موجود است. این مشخصات شامل نام آهنگ, خواننده, سال انتشار, نوع آهنگ و… است. این نرم افزار یکی از ابزارهای مدرن برای سازماندهی ارشیوهای بزرگ موسیقی بوده که محیط آن بصورت کاربردی و چند منظوره طراحی شده و در چندین قسمت می توان به انجام فعالیت های متنوع پرداخت. توسط این نرم افزار می توان به آسانی حجم وسیعی از فایل ها را بصورت یکجا تغییر نام داد و نظم خاصی را در بین فایل های شخصی ایجاد نمود. قابلیت ویرایش اطلاعات فایلی نظیر نام, آرتیست, نام آلبوم, سال تولید, شماره آهنگ و… در بانک اطلاعاتی آنها در این برنامه مقدور بوده و می توان فایل ها را به این ترتیب منظم نمود. دریافت آرشیوهای موسیقی از شبکه اینترنت نیز از دیگر وظایف کاری این برنامه می باشد. آهنگ های فراخوانی در این نرم افزار را می توان لیست بندی نموده و بعد از مرتب سازی آنها, لیست را در قالب های HTML, CSV و ALS ذخیره نمود.


نرم افزار TagScanner 5.1.643 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی