TrunCAD 3DGenerator 12.0.3 یک نرم افزار خوب و کاربردی است چون خیلی از ما دیدیم که در دنیای اطراف ما و در کوچه و محله مان شرکتها و یا حتی مغازه هایی هستند که به کار دکوراسیون منازل و یا محل کار ما میپردازند. شاید این تصوّر برای ما بوجود بیاید که برای طراحی دکوراسیون و مبلمان ما از چه نرم افزاری استفاده میشود در جواب شما می توان گفت که نرم افزارهای متفاوتی برای این منظور مورد استفاده قرار داده شده است اما نرم افزاری که بتواند در منزل و در حد اطلاعات ما استفاده بشود تعداد زیادی ندارد. ما اکنون نسخه جدید از این نرم افزار را در اختیار شما قرار داده ایم تا شما بتوتنید در خانه و همراه با خانواده خود از طراحی دکوراسیون لذت ببرید.

Truncad 3D Generator یک نرم افزار جامع از سوی سایت سی تی دانلود برای طراحی سه بعدی دکوراسیون و معماری داخلی می باشد که طراحان قبل از طراحی نهایی و برای جلب توجه مشتری مبلمان و کابینت های آشپزخانه و دیگر قسمت ها را طراحی می کنند محیط این برنامه ساده است و با کمی تمرین و کارکردن با Truncad 3D Generator می توانید به راحتی به این برنامه مسلط شوید بیشتر افراد این برنامه را برای طراحی مبلمان و کابینت آشپزخانه استفاده می کنند.

دانلود TrunCAD 3DGenerator 12.0.3 - نرم افزار طراحی دکوراسیون

عکس این نرم افزار که در داخل پست قرار داده شده است نمایانگر زیبایی و در عین حال راحتی کار با نرم افزار است. نرم افزار فوق قابلیت نصب بر روی انواع ویندوزها از جمله :

windows xp

windows seven

windows 8 و windows 10 را دارد که یکی از ویژگیهای منحصر بفرد این نرم افزار بشمار می اید.

دانلود TrunCAD 3DGenerator 12.0.3 - نرم افزار طراحی دکوراسیون

 

نرم افزار رایگان طراحی ۳ بعدی TrunCAD 3DGenerator 12.0.3

 

نرم افزار رایگان TrunCAD 3DGenerator 12.0.3 را از سایت دانلود کرده و آنرا استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که نرم افزرهای طراحی ۳ بعدی زیادی در اطراف ما وجود دارند حتما این نرم ازفرا را به دوستان خود هم پیشنهاد بدهید شاید سایر دوستانتان هم مثل شما به این نرم افزار نیاز داشته باشند.