دانلود نرم افزار Winrar 5.01 برای ویندوز ۳۲ بیتی و ویندوز ۶۴ بیتی

 

حتما برایتان خیلی پیش آمده که بخواهید فایل یا پوشه ای را برای یکی از دوستان یا آشنایان خود ایمیل کنید. و یا حتی آن فایل یا پوشه را بوسیله فلش یا سی دی انتقال دهید اما حجم زیاد آن فایل یا پوشه مانع کار شما شده و شما نتوانستید این انتقال یا ارسال ایمیل را انجام دهید.

با فشرده سازی فایلهای حجیم این امکان برای شما فراهم می شود تا فایل ها را راحت تر به Emailها ضمیمه کرده و پس از دریافت, آنها را از حالت فشرده خارج سازید و به طور کلی نقل و انتقال در حجمهای کم تر بسیار ساده تر انجام خواهد شد. این برنامه برترین نرم افزار فشرده سازی فایل های گوناگون است که قادر به تولید فایل های فشرده در قالب ZIP, RAR و SFX می‌باشد. تنظیمات برنامه برای نحوه فشرده‌سازی به گونه‌ای است که شما می‌توانید میزان فشرده‌سازی و الگوریتم مورد استفاده را در درجاتی بین سرعت فشرده‌سازی و میزان آن تنظیم نمایید.

 

 

<a href=

دانلود نرم افزار Winrar 5.01 برای ویندوز 32 بیتی و ویندوز 64 بیتی" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار Winrar 5.01 برای ویندوز ۳۲ بیتی و ویندوز ۶۴ بیتی

 

همچنین بعد از نصب برنامه WinRar, این برنامه مدیریت تمام فایل های فشرده در انواع قالب ها از جمله ISO, 7z, CAB, RAR, TAR, ZIP و … را برعهده گرفته و اقدام به نمایش محتویات و استخراج فایل ها می نماید.امکان رمزگزاری بر روی فایل های فشرده با ااستفاده از روش پیشرفته Advanced Encryption Standard, اضافه شدن به منوی کلیک راست ویندوز جهت دسترسی بسایر سریع و آسان به برنامه, ساخت فایلهای فشرده با پسوند EXE بدون نیاز به برنامه های فشرده ساز, بازسازی و ترمیم فیال های فشرده خراب و قابلیت جستجو در میان فیال های فشرده در آرشیوها از قابلیت های این برنامه بی نظیر به شمار می رود.

برنامه Winrar 5.01 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که برای ویندوزهای ۳۲ بیتی و همچنین ویندوزهای ۶۴ بیتی از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود نسخه ۳۲ بیتی

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود نسخه ۶۴ بیتی