دانلود نرم افزار WinZip Courier 4.5

 

برنامه ای که از طرف سایت  سی تی دانلود برایتان در نظر گرفتم کمک شایانی می کند تا بتوانید در هنگام ارسال ایمیل فایل مورد نظر خود را با خیال راحت به آن ضمیمه کنید. نرم افزار WinZip Courier را از سایت دانلود کنید. این برنامه بصورت اتوماتیک سایز فایل های ضمیمه Email را کاهش داده و به کمک سیستم فشرده سازی و رمزنگاری به سیستم ایمیل شما کمک بسیاری می کند.

<a href=

دانلود نرم افزار WinZip Courier 4.5" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار WinZip Courier 4.5

این برنامه با نرم افزار مدیریت Email شما بصورت خودکار هماهنگ شده و فایل های ارسالی را فشرده سازی و محافظت می کند. تنها کافیست متن نامه را نوشته, فایل مورد نظر را ضمیمه آن کرده و آن را ارسال کنید تا مابقی کارها توسط WinZip Courier انجام شود. این برنامه در واقع در پشت صحنه سیستم شما کار کرده و بصورت خودکار فایل های ضمیمه را به یک بسته کوچک تبدیل می کند. با دوبار کلیک بر روی فایل نمایش داده شده. می توانید آن را ویرایش, مشاهده و ذخیره کنید. از آنجایی که نامه های الکترونیکی برای رسیدن به مقصد باید از Switchها, Routerها و Serverهای مختلفی عبور کنند قرار دادن فایل ضمیمه در کنار آنها ممکن است با مشکل همراه شود. این برنامه با استفاده از الگوریتم رمزنگاری AES, فایل های ضمیمه را از دسترسی افراد ناشناس محافظت می کند.

نرم افزار WinZip Courier 4.5 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی