دانلود نسخه جدید نرم افزار محبوب اسکایپ Skype 6.16.0.105

 

بدون شک اسکایپ Skype یکی از محبوب ترین نرم افزارهای ارتباط تصویری,صوتی و متنی اینترنت است که به خاطر ارتباط تصویری بسیار قوی از همه نرم افزارهای ارتباطی پیشی گرفته برای خود جایگاهی ویژه در بین کاربران اینترنت دست و پا کرده است. ما امروز این نرم افزار را در سایت قرار دادیم تا شما آن را از سایت دانلود کنید. این نرم افزار به شما کمک می کند تا با دوستانتان در هر کجای دنیا که باشند از طریق کامپیوتر در ارتباط باشید و فقط با هزینه اینترنت بتوانید با آنها گفتگوی متنی, صوتی و تصویری برقرار کنید. یکی از حسن های اسکایپ در این است که امنیت برای فایل های یا تصویری ارسال یا دریافتی بسیار عالی است. مهم ترین کاربرد اسکایپ در گفتگوی تصویری آن است.

دانلود نسخه جدید نرم افزار محبوب اسکایپ Skype 6.16.0.105

دانلود نسخه جدید نرم افزار محبوب اسکایپ Skype 6.16.0.105

اسکایپ در اوت سال ۲۰۰۳ توسط Ahti Heinla و Priit Kasesalu ساخته شد. این نرم افزار به دلیل ارتباط صدا با IP و خدمات freemium و همچنین سرعت فوق العادهخ در نقل و انتقال معروف است. خیلی از برنامه های تلویزیونی یا اجلاسهای بزرگ دنیا برای برقراری ویدئو کنفرانس از این نرم افزار قوی استفاده می کنند. توسط این نرم افزار به راحتی می شود با فردی که در یک قسمت از دنیا قرار دارد بصورت سریع و با کیفیت بالا ویدئو کنفرانس برقرار کرد و برای همین دیگر مسافت ها مشکلی در برگزاری اجلاس و کنفرانسهای بین المللی ندارند. مخصوصا که در اسکایپ از تکنولوژی VIoP استفاده می شود.


امروزه اسکایپ توسط میلیونها نفر در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. اسکایپ قادر است از سخت افزارها و نرم افزارهای مرسوم دنیا از جمله : Windows, Linux, Mac, IOS, OS X, آندروید, سیستم عامل بلک بری, سیمبین و بسیاری از سخت افزارهایی که قابل حمل هم هستند و به اینترنت نیز متصل میشوند پشتیبانی کند.
یکی از ویژگیهای این نرم افزار این است که قابل استفاده بر روی PC های مختلف است. در سال ۲۰۱۱ این نرم افزار را ۶۳۰ میلیون نفر از کل دنیا دانلود کرده و از آن استفاده می کردند که در سال ۲۰۱۲ مایکروسافت تصمیم گرفت با خریداری این نرم افزار آن را روی سیستم های عامل خود راه اندازی کند. این کار یکی از راه هایی بود که مایکروسافت توانست به محبوبیت خود نزد هوادارانش بیافزاید.

دانلود نسخه جدید نرم افزار محبوب اسکایپ Skype 6.16.0.105

دانلود نسخه جدید نرم افزار محبوب اسکایپ Skype 6.16.0.105

سازگاری با انواع فرمتهای ویدئویی, تماس با سراسر جهان بدون کوچکترین محدودیت, قابل اتصال به سایر شبکه های اجتماعی (یعنی کاربران اسکایپ می توانند توسط آن با دوستان خود در فیس بوک هم ارتباط برقرار کنند)
نرم افزار ارتباط جمعی Skype 6.16.0.105 را در سایت  سی تی دانلود با نسخه جدید و یا ورژن آخر آماده کردیم که این نرم افزار قابلیت نصب بر روی ویندوزها با هر دو نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی را دارد. نرم افزار را دانلود کرده تا از آن نهایت استفاده را ببرید. نرم افزار فوق را می توانید در ویندوزهای Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7 / XP64 / Vista64 / Windows 7 64 / Windows 8 / Windows 8 64 استفاده کنید.

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی