دانلود نسخه جدید نرم افزار Nimbuzz 2.8.0

اینروزه ارتباط از طریق اینترنت با دوستان و به اصطلاح چت کردن با آنها با هر نرم افزاری ممکن است. اما اینکه با یک نرم افزار بتوانید با همه اکانتهای خود و با تمامی لیستهای دوستان که در اکانتهای شما وجود دارد ارتباط برقرار کنید کار بسیار دشواریست. اما سایت سی تی دانلود برای شما نرم افزاری آماده کرده تا بعد از اینکه آن را از سایت دانلود کردید از آن استفاده کنید.

دانلود نسخه جدید نرم افزار Nimbuzz 2.8.0
دانلود نسخه جدید نرم افزار Nimbuzz 2.8.0

 

با استفاده از این نرم افزار می توانید به همه حسابهای کاربری خود در Windows Live, yahoo, ICQ, AMI, Google Talk و بسیاری از سرویس های دیگر دسترسی داشته باشید و از این طریق براحتی با دوستان خود در قالب یک برنامه واحد در ارتباط باشید. با این کار دیگر نیازی به استفاده از چندین برنامه متعدد و یا باز کردن چندین سایت مختلف وجود ندارد. از طریق این نرم افزار می توانید حسابهای کاربری خود را باز کرده تا لیست تمامی دوستان خود را در شبکه های مختلف به صورت یکجا داشته باشید. امکان به اشتراک گزاری فایل, قابلیت برقراری تماس اینترنتی رایگان (VoIP) و سرعت بالا از ویژگیخای این نرم افزار می باشد.

نرم افزار Nimbuzz 2.8.0 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی