دانلود نسخه جدید Internet Download Manager 6.19.6

 

این برنامه قدرتمند ابزاری جهت مدیریت بر دانلود فایلها از شبکه اینترنت به شمار رفته که تمام نیازهای شما در این زمینه را برطرف خواهد نمود. پس از نصب نرم افزار با تمامی مرورگرهای معرف از جمله Firefox, IE, Chrome و غیره همراه شده و بارگذاری تمامی لینکهای دانلود توسط آن انجام خواهد شد. مهمترین ویژگیهای این نرم افزار استفاده از حداکثر پهنای باندی هست که شرکت ارائه دهنده اینترنت در اختیار شما قرار داده است.

 

دانلود نسخه جدید Internet Download Manager 6.19.6

دانلود نسخه جدید Internet Download Manager 6.19.6

 

دانلود در ادامه مطلب…

در ضمن شما می توانید با استفاده از این نرم افزار لیستی از دانلود ها ی خود را آماده کنید و برای نرم افزار زمان شروع دانلود از لحاظ ساعت و تاریخ قرار دهید تا نرم افزار در آن زمان شروع به همه و یا لیست خاصی از نرم افزارهای صف شده نماید. شما حتی می توانید زمان اتمام دانلود را هم برای نرم افزار تعیین کنید تا در ساعت و حتی تاریخ مشخصی دانلود قطع شود. این امکان در نرم افزار برای کاربرانی مناسب است که از اینترنت با حجم محدود استفاده میکنند و اینترنت آنها در ساعاتی مشخص از شب رایگان است. این افراد میتوانند با تعیین ساعت شروع و پایان دانلود از حجم رایگان خود که معمولا در پاسی از تصف شب است استفاده کنند و بدون اینکه نیاز به بیدار بودن باشد لیست نرم افزارهای آنها دانلود شود.

یکی دیگر از ویژگیهای این نرم افزار این است که اگر چه یک یا چند دانلود به هر دلیلی نیمه کاره بماند در زمان بعدی که شما اقدام به دانلود میکنید مابقی دانلود انجام خواهد شد و دیگر دانلود یا دانلودها از ابتدا شروع نخواهند شد.

نرم افزار اینترنت دانلود منیجر توسط سایت سی تی دانلود تست و آماده دانلود و استفاده شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی