دانلود نقشه های زمینی گوگل با Google Maps Downloader 7.210

دانلود نقشه های زمینی گوگل

تا حالا شده که برای رفتن به شهری نیاز به نقشه آن داشته باشید. امروز در سایت سی تی دانلود یک نرم افزار بسیار کم حجم که وظیفه ذخیره سازی عکس های Google Maps را بر عهده دارد برای شما در نظر گرفتیم. شما می توانید بوسیله این نرم افزار عکس های مختلف را هم با هم ادغام کرده و عکس های بزرگتری تولید کنید.

دانلود نقشه های زمینی گوگل با Google Maps Downloader 7.210

با کمک این نرم افزار پس از ذخیره سازی عکس ها شما می توانید بدون نیاز به اینترنت و با ابزارهای موحود در نرم افزار عکس ها را مشاهده کنید و دیگر لازم نیست تا برای هر بار مشاهده تصاویر به اینترنت متصل شوید. تمامی عکس های کوچک گرفته شده در هارد ذخیره می شوند و می توان برای مشاهده آن ها یا کنار هم قرار دادنشان در یک نقشه BMP پرداخت.

بعد از دانلود نرم افزار از سایت شما در ابتدا می بایست نامی را برای پروژه خود مشخص کنید. تمامی این فایل ها در فرمت gmd ذخیره خواهند شد. بعد از دانلود رایگان نرم افزار دانلود نقشه های گوگل شما دارای ۴ پارامتر مختلف بوده تا برنامه بر اساس آن عکس موردنظر را تهیه نماید. با انتخاب مسیری برای ذخیره عکس ها و انتهخاب گزینه Download تصاویر در محل تعیین شده ذخیره خواهند. نرم افزار قوی فوق می تواند برای شما یه سرگرمی نتیجه بخش هم باشد که توسط آن شما می توانید تمامی نقاط شهرها و کل جهان را در دسترس داشته باشید. نرم افزار را از سایت دانلود کرده و از آن لذت کافی را ببرید.

یادتان نرود میتوانید نرم افزار را برای دوستان خود هم پیشنهاد بدهید. تا شاید آنها هم بتوانند مثل شما از نقشه کل دنیا لذت ببرند.

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com لینک دانلود