دانلود پخش کننده KM Player 3.9.0.124

 

برای خوشحالی شما کاربران سایت سی تی دانلود, در نظر داریم یک نرم افزار قوی و محبوب کل جهان را آماده کنیم. دانلود نرم افزار فوق می تواند کمک حال شما در خیلی از امور باشد. در عصری که زندگی می کنیم پیشرفت نرم افزاری خیلی چشم گیر بوده و داخل یک دنیای پر از نرم افزار حرفه ای و قدرتمند هستیم. مخصوصا نرم افزارهایی در رابطه با پخش کننده های صوتی و تصویری. اما یکی از برترین این نرم افزارها که همیشه مورد توجه بوده و همیشه در صدر دانلودها و استفاده می باشد KM Player  است. این نرم افزار یکی از نرم افزارهایی است که نویسنده و مدیر سایت سی تی دانلود خیلی دوست دارند تا با آمدن ورژن جدید از این نرم افزار آن را روی سایت قرار دهند تا مورد استفاده شما کاربران گرامی قرار گیرد.

دانلود پخش کننده KM Player 3.9.0.124

دانلود پخش کننده KM Player 3.9.0.124

نرم افزار KM Player  یک پخش کننده است که با Decode کردن انواع فرمتها به شما اجازه می دهد تا همه فرمتها از جمله VCD, DVD, AVI, WMV و اکثر فرمتهای تصویری را با کمک این نرم افزار مشاهده کنید. باز نمودن فایل های ویدئویی اینترنتی, نمایش زیرنویس فیلم با قابلیت تغییر رنگ و سایز فونت, ذخیره کردن کل زیر نویس فیلم بر روی یک فایل متنی, بازیابی زیرنویس از یک فایل متنی به داخل فیلم, ایجادانواع فیلترها از جمله نور و رنگ بر روی فیلم و تصویر, اعمال تغییرات در صدای فیلم در حال پخش از نظر کیفی, فیلم برداری از روی فیلم در حال پخش و خیلی از موارد ویژه از ویژگیهایی منحصربفرد این نرم افزار می باشد.

نرم افزار KM Player 3.9.0.124 یک نرم افزاریست که به دلیل داشتن قابلیتهای شمرده شده در متن بالا و همچنین دارا بودن کیفیت پخش مورد توجه کل کاربران دنیا می باشد. نرم افزار KM Player را از سایت دانلود کنید.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی