دانلود کتاب آموزش خودآموز گیتار بیس

 

گیتار بیس یکی از سازهای بم در موسیقی می باشد. سازهای بیس میبایست خط بیس یک گروه یا ارکستر را پر کنن. برای همین می توان از گیتار بیس استفاده کرد. آموزش گیتار بیس با کتاب فوق مخصوصا برای کسانی که با موسیقی و یا گیتار اسپانیش آشنایی دارند راحت است. اما این کتاب به حالتی تالیف شده که بتوان به راحتی و بدون دانش موسیقی گیتار بیس را فرا گرفت. البته گاها در کشور ما به گیتار بیس گیتار باس هم گفته می شود.

با این کتاب به صورت خودآموز گیتار بیس یاد بگیرید. گیتار بیس در دو نوع چهار سیمی و پنج سیمی موجود می باشد. پنج سیمی بودن گیتار بیس دارای محدوده نتهای بیس بیشتری است که مسلما در ارکستر کمک کننده است.

 

دانلود کتاب آموزش خودآموز گیتار بیس

دانلود کتاب آموزش خودآموز گیتار بیس

موسیقی از رکن های اصلی و اولین هنر از هنر هفتگانه جهان می باشد که فراگیری آن برای هر فردی لازم است. زیرا با داشتن دانش موسیقی میتوان ذهن را آماده قبول محاسبات و تفکرات بیشتری کرد. علاوه بر اینکه موسیقی تاثیری بر ذهن دارد تاثیر مستقیمی هم بر روح دارد. بنا به این دلیل موسیقی را غذای روح می نامند.

چیزی که در کتاب دانلود کتاب آموزش خودآموز گیتار بیس سعی شده این است که با بیان ساده اصطلاحات به شما کمک خواهد شد تا بتوانید به راحتی و با تعداد جلسات کم و بدون حضور در کلاس نوازنده شوید. اما بهتر میدانید که هر کار عملی و انجام دادنی نیاز به تکرار دارد تا روان تر شده و تسلط بالاتر برود.

سایت سی تی دانلود این کتاب را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید با دانلود از سایت آن را استفاده کرده و حتی برای دوستان خود هم هدیه بدهید. بعد از اینکه از سایت دانلود کردید آن را از حالت فشرده خارج کرده و از آن استفاده کنید.

 

لینک دانلود