دانلود ۳D PageFlip For PowerPoint 2.0.3

 

آیا تا بحال با PowerPoint نسبت به طراحی و ساخت فایلهایی برای کنفرانسها یا ارائه پروژه انجام داده اید؟ آیا از افکتهای تکراری PowerPoint خسته شده اید؟ ما برایتان یک نرم افزار آماده کردیم تا بتوانید با کمک آن حالتهایی به پروژه خود در PowerPoint بدهید که گویا از نرم افزارهای Flash ساز استفاده شده است. نرم افزار بسیار قدرتمند ۳D PageFlip For PowerPoint را از سایت دانلود کنید.

دانلود 3D PageFlip For PowerPoint 2.0.3

دانلود ۳D PageFlip For PowerPoint 2.0.3

توسط این برنامه می توانید کتابهای زیبایی در حال ورق خوردن بصورت فلش تهیه کرده و از اسلاید شوهای زیبا بر روی پروژه های PwerPoint خود استفاده کنید. با توجه به امکانات این برنامه قادر خواهید بود تا مجلهع کاتالوگع بروشور, کتاب یا روزنامه را با افکت های سه بعدی در PowerPoint خلق کرده و برای این کار نیازی به مهارت برنامه نویسی یا دانستن زبان های Flash یا HTML نمی باشد. تبدیل اسناد PowerPoint به فرمت Flash سبب ساخت Presentationهایی با حجم کمتر و اهمیت بالاتر می شود. صفحات با ورق خوردن کتاب بصورت سه بعدی تغییر شکل داده و حس ورق زدن یک کتاب واقعی را برای بیننده ایجاد می کنند. امکان وارد کردن موزیک پس زمینه, انتخاب قالبهای از پیش آماده شده و ارائه خروجی در فرمت های مختلفی نظیر HTML, EXE و ZIP از ویژگیهای این برنامه به شمار می رود.

نرم افزار ۳D PageFlip For PowerPoint 2.0.3 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی