دانلود Ashampoo ClipFinder HD 2.36

 

نرم افزاری که امروز از سوی سایت  سی تی دانلود برای استفاده شما کاربران گرامی در نظر گرفتیم یک برنامه یا نرم افزار قوی برای جستجو دانلود مستقیم  ویدئو از اینترنت است. شما می توانید این نرم افزار رااز سایت دانلود کنید. امروزه با گسترش روزافزون اینترنت در میان مردم و همچنین افزایش سرعت اینترنت در بسیاری از کشورها از اینترنت مانند تلویزیون استفاده می شود. بسیاری از شبکه ها و فایل های ویدئویی در دسترس کاربران است و همین امر باعث شده که سایتهای اشتراک فیلم مانند YouTube, MyVideo, MySpace, GoogleVideo, Aparat و خیلی از سایتهای اشتراک ویدئو در داخل و خارج کشور تبدیل به محبوب ترین و همچنین پربازدیدترین سایتهای اینترنت شوند. این سایتها این امکان را به کاربران و بازدیدکنندگان خود می دهند که با استفاده از امکان جستجو ویدئو مورد علاقه خود را بیبند و آن را تماشا یا دانلود کنند.

دانلود Ashampoo ClipFinder HD 2.36

دانلود Ashampoo ClipFinder HD 2.36

نرم افزار ClipFinder HD که از سوی کمپانی Ashampoo تولید و به بازار نرم افزار ارئه شده این امکان را با شما می دهد که بطور مستقیم به جستجو در سایتهای اشتراک ویدئو پرداخته و لیستی از ویدئوهایی که شما در جستجو خود به ان اشاره کردید را به شما ارائه دهد. این نرم افزار توانمند و قوی علاوه بر جستجو به شما امکان ذخیره سازی فایل ویدئو از اینترنت, نمایش URL یا آدرس ویدئو در سایت, نمایش گروهی فیلمهای یافته شده و خیلی امکان دیگر را می دهد. یکی دیگر از قابلیتهای خوب این نرم افزار این است که به شما امکان تهیه لیستی از فیلمهای یافته شده را برای ذخیره سازی می دهد. استفاده از عبارات کلیدی در جستجو حاصل زیادی دارد که امکان تایپ اشتباه را هم برای شما جبران می کند و جستجو را قوی می کند. نمایش مدت زمان فیلم های ویدئویی و همچنین دارا بودن یک Player قوی برای نمایش در خود نرم افزار از دیگر ویژگیهای خوب این نرم افزار است.

نرم افزار Ashampoo ClipFinder HD 2.36 آخرین نسخه از این نرم افزار پرکاربرد میباشد که مشکل عدم دانلود از سایت YouTube را هم از بین می برد.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی