دانلود Deep Freeze Server Enterprise 7.72.270.4535

 

یکی از مشکلات سیستمهایی که چند کاربره هستند نصب برنامه های متعدد و یا ورود ویروس بوسیله انواع حافظه های فلش و یا اینترنت است. این کارها مخصوصا در سیتم های تحت شبکه که چند کاربره هستند باعث تخریب و یا مشکل دار ششدن سیستم عامل می شود. Deep Freeze نرم افزار کمکی هست که شما می توانید بعد از نصب آن از آسیب ندیدن و یا خراب نشدن ویندوز خود خیالی راحت داشته باشید. هرگونه تغییرات ایجاد شده در سیستم را با خیال راحت پشت سر بزارید بدون اینکه آسیبی به ویندوز شما برسد. جالب اینجاست که تغییرات کلی و جزیی با یک بار Restart شدن سیستم از بین خواهند رفت. این نرم افزار یک محیط مجازی برای سیستم شما ایجاد کرده و تمامی تغییرات را ثبت و ظبط می کند. این موضوع که تغییرات توسط کاربر انجام شده یا برنامه ها و ویروس ها ویندوز را آلوده کرده باشند اهمیت نداشته و تنها کافیست سیستم خود را Restart کنید تا همه تغییرات به حالت اولیه خود بازگردد. این نرمافزار می تواند از سیستم شما در مقابل همه مخربها, هکرها, ویروسها و… محافظت کامل کند. که عمده ترین حسن این نرم افزار محافظت از هک شدن است. این نرم افزار را از سایت دانلود کرده و از طریق فیلم آموزشی آن را کرک کنید.

دانلود Deep Freeze Server Enterprise 7.72.270.4535

دانلود Deep Freeze Server Enterprise 7.72.270.4535

نرم افزار Deep Freeze باعث می شود سیستم عامل شما حالت یخ زدگی پیدا کند. هرگونه تغییر دستی و یا ویروسی و یا اتوماتیک را در ظاهر اعمال می کند اما در اصل ویندوز تغییری پیش نمی آید. شما بعد از Restart مجدد سیستم میتوانید آن تغییرات را از بین رفته بدانید.
مورد مهمی که در این نرم افزار وجود دارد این است که اگر خود شما مایل به حذف و یا نصب نرم افزاری شوید آن را اعمال خواهید کرد اما بعد از اولین Restart یا Shut Down تغییرات از بین خواهد رفت. برای اینکه بتوانید تغییرات دستی را اعمال کنید باید یک لحظه سیستم را از حالت فریض خارج کرده و برنامه خود را حذف و یا نصب کنید و بعد مجدداً سیستم را به حالت اصلی برگردانید.


نرم افزار Deep Freeze 7.71.060.4499 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود فایل کرک و فیلم آموزش کرک