دانلود Google Maps Downloader 7.210

 

برنامه ای که می توانید از لینک زیر از سایت دانلود کنید یک برنامه کم حجم که وظیفه ذخیره سازی عکسهای Google Maps را نیز بر عهده می گیرد و کاربران به کمک ان می توانند عکسهای گرفته شده را با هم ادغام کرده و عکسی بزرگ تولید نمایند.

دانلود Google Maps Downloader 7.210

دانلود Google Maps Downloader 7.210

با کمک این نرم افزار پس از ذخیره سازی عکس ها شما می توانید بدون نیاز به اینترنت و با ابزارهای موجود در نرم افزار عکسها را مشاهده نمایید. و دیگر لازم نیست تا برای هر بار مشاهده تصاویر به اینترنت متصل شوید. تمامی عکسهای کوچک گرفته شده در هارد ذخیره می شوند و می توان به مشاهده آنها با کنار هم قرار دادنشان در یک نقشه BMP پرداخت. برای استفاده از برنامه شما در ابتدا می بایست نامی را برای پروژه خود مشخص نمایید. تمامی این فایل ها در فرمت GMD ذخیره خواهند شد. همچنین شما دارای ۴ پارامتر مختلف بوده تا برنامه بر اساس آن عکس مورد نظر را تهیه نماید. با انتخاب مسیری برای ذخیره عکسها و انتخاب گزینه Download تصاویر در محل مربوطه ذخیره خواهند شد.

نرم افزار Google Maps Downloader 7.210 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی