دانلود نرم افزار JRiver Media Center 19.0.120

 

نرم افزاری که از سوی سایت  سی تی دانلود قصد معرفی آن را داریم یک نرم افزار رسانه ای برای پخش انواع فرمتهای صوتی و تصویری با قابلیت پشتیبانی از فرمتهای MP3, WAV, DVD و خیلی از فرمتهای دیگر. یکی از مشکلات عمده ای که اکثر کاربران کامپیوتر با آن روبرو هستند عدم کپی سی دی صوتی روی هارد یا دی وی دی صوتی میباشد. شما می توانید با مطالعه دقیق توضیحات نرم افزار آن را از سایت دانلود کنید.

<a href=

دانلود نرم افزار JRiver Media Center 19.0.120" width="400" height="280" /> دانلود نرم افزار JRiver Media Center 19.0.120

با دانلود نرم افزار فوق, شما دیگر همچین مشکلی نخواهید داشت و مشکل عدم کپی با یک کلیک رفع خواهد شد. شما می توانید به راحتی هرچه تمام تر سی دی های صوتی را روی هارد بصورت MP3 ذخیره کنید. دقیقا معکوس اسن کار هم میتواند در نرم افزار فوق رخ دهد. به این ترتیب که به شما امکان این را می دهد که بتوانید برای خود سی دی صوتی نیز رایت کنید. با این امکان شما می توانید برای پخش ماشین خود از روی آهنگهای MP3 موجود در کامپیوترتان یک سی دی صوتی بسازید. نرم افزار JRiver Media Center از یک کاربر واسط بسیار ساده و زیبا تشکیل شده است که کار با آن بسیار ساده می باشد.

نرم افزار JRiver Media Center 19.0.120 آخرین ورژن میباشد که می تواند به زودی طرفداران زیادی را به خود جلب کند. مخصوصا که دارای امکان تبدیل سی دی صوتی به MP3 و کپی روی هارد می باشد.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی