طراحی جالب قرار دادن دوستان در شیشه با استفاده از فتوشاپ

 

 

حالت انتهایی و پایانی

 

آیا تا کنون به حال به فکرتان رسیده که دوستاتان با اینکه آنقدر بزرگ هستند را در یک شیشه قرار داده و آنها را ذخیره کنید برای بعد؟ خوب، ممکن است که یا نا ممکن است؟ شاید ممکن است کمی وحشتناک بنظر بیاید، اما در فتوشاپ شما می توانید هر چیزی را بدرستی انجام دهید. در این مقاله ما یاد خواهیم گرفت که چگونه به عکس های دوستان خود در شیشه جای دهیم. این آموزش یک نوع سرگرمی است و چیزی است که شما می توانید عملا با یک دوربین دیجیتال و فتوشاپ انجام دهید. بیایید شروع کنیم

گام اول : مشابه عکسهای زیر را آماده کنید

 

گام دوم : مطابق شکل عکس را ویرایش کنید

 

گام سوم :قرار دادن عکس درون شیشه

عکسها را در محل مناسبی در روی شیشه قرار دهید و طبق تصویر از ابزارات برای قسمتهای تعیین شده استفتده کنید. در این گام ما میخواهیم برجستگیهای موجود روی شیشیه به فرد اثر کند تا بنظر آید دوست شما داخل شیشه است.

 

 

گام چهارم : ایجاد لایه های موضوع

اگر دقت کرده باشید دیدن دوستان در آنسوی شیشه بطور ۱۰۰% نخواهد بود. به این منظور با استفاده از کلید Ctrl + J و رفتن به قسمت رنگ و انتخاب رنگ خاکستری به شماره #۷۳۷۵۶A به حالتی که میبینید دوستان خود را تار میکنیم. اگر خواستید از مسیر(Filter > Blur > Gaussian Blur) میتوانید کدورت ۱۵% هم به عکسها بدهید تا طبیعی تر جلوه کند.

گام پنجم : برش قسمت مشخص شده
بعد از انتخاب قسمت مشخص شده باید آنرا توسط کلید Del پاک کنید. توجه کنید که این انتخاب بر روی لایه عکس دوستتان باید انجام گیرد نه لایه دست.
گام ششم : طبیعی کردن
برای اینکار از ابزارش برس و رنگ خاکستری طبق روال زیر استفاده میکنیم.
گام هفتم : تطبیق کنارهای عکسه با شیشه.
گام دهم : تنظیم رنگ و روشنایی
طبق دستور عکس زیر تنظیمات را اعمال کنید
تبریک، شما کار را به پایان رساندید. توجه کنید برای تسلط به انجام چنین کارهایی باید به کرار این کارها را روی عکسها و تصاویر مختلف انجام دهید.
گام نهایی : تصویر ساخته شده