نرم افزار ارتباط از راه دور جدید RemotelyAnywhere 11.0.2673

 

آیا تا بحا قصد کنترل یک سیستم از راه دور را داشتید؟ بعنوان مثال شغل شما در شهری در نزدیکی محل سکونت شما می باشد و بنا به هر نیازی قصد دارید تا از محل کار خود بصورت همزمان با سیستم خود نیز کار کنید و بر آن کنترل داشته باشید. یا از منزل خود قصد کنترل کامپیوتر خود را در محل کار دارید. ما در سایت سی تی دانلود به شما پیشنهاد می دهیم تا برای رفع نیازهای این چنینی از برنامه های مدیریت سیستم ها از راه دور استفاده کنید که به آنها Remote Access می گویند.

نرم افزار ارتباط از راه دور جدید RemotelyAnywhere 11.0.2673

نرم افزار ارتباط از راه دور جدید RemotelyAnywhere 11.0.2673

با دانلود نرم افزار RemotelyAnywher می توایند نیازهای خود را بر طرف کنید. نرم افزارهای مختلفی برای این کار موجود می باشد از جمله Remote Desktop خود ویندوز که بوسیله آن می توان با ساخت یک کاربر برای ویندوز و ارتباط از سریق Terminal Service اقدام به دسترسی به سیستم مورد نظر از راه دور همانند کامپیوتر شخصی نمود. به وسیبه این برنامه شما قادر خواهید بود تا سیستم های خود را از راه دور کنترل نمایید. این نرم افزار با دانلود رایگان بوده و دارای دو ویرایش و ابزار مختلف برای کاربران می باشد. از ویژگی های آن می توان به کنترل و نظارت بر قسمت های مهم ویندوز همانند رجیستری, توانایی مشاهده دسکتاپ سیستم ها, دسترسی سریع به ابزارها و امکانات مختلف در سیستم مقابل, توانایی انجام امور امنیتی و قابلیت اتصال به سرورها از طریق PDA به کمک شبکه Wireless اشاره کرد.


نرم افزار قوی RemotelyAnywhere 11.0.2673 با ورژن نهایی می تواند برای شما کمک شایانی بکند و خیلی از مشکلات اتصال از راه دور شما را رفع و امورالت شما را سامان بخشد. ورژن آخر از این نرم افزار را از سایت دانلود کنید.

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com دانلود فایل کرک و فیلم آموزش نصب