نرم افزار تبدیل کامپیوتر به منشی تلفنی Pc 2 Answering Machine Professional 2.1.0.1

 

شاید شما هم دوست داشته باشید در محل کار خود و یا منزل خود یک منشی تلفنی داشته باشید تا در مواردی که نمی توانید به تماسهای دریافتی پاسخ دهید و یا در منزل و محل کار نیستید تماسی را هم از دست ندهید. و با این حال هم راغب به هزینه کردن برای گوشی مخصوص این کار نیستید.

نرم افزار تبدیل کامپیوتر به منشی تلفنی Pc 2 Answering Machine Professional 2.1.0.1

امروز در سایت سی تی دانلود یک نرم افزار برای تبدیل کامپیوتر به منشی تلفنی با استفاده از فکس مودم را برای شما عزیزان آماده کردیم تا با دانلود رایگان این نرم افزار و استفاده ساده از آن دیگر نیازی به خرید گوشی مخصوص به این امر نباشید. با استفاده از این نرم افزار می توان به تماسها پاسخ داد, آنها را ضبط کرد, و یا به مکالمات گوش داد. نمایش تمام جزئیات مربوط به تماس ها از قبیل تاریخ تماس, ساعت تماس, مدت مکالمه,ع شماره تماس گیرنده و همچنین در اختیار داشتن فایل صوتی از تماسهای وارده را در اختیار داشت.

یکی از مزیت های این نرم افزار قوی Block کردن شماره خاص است تا آن شماره Block شده دیگر قادر به تماس با شما نباشد. با دانلود نرم افزار فوق شما می توانید این اطلاعات را به یک ایمیل خاصی که در درون نرم افزار تعریف می کنید را هم داشته باشید. نرم افزار Pc 2 Answering Machine Professional قابلیت ضبط تماسهای وارده با ۴چهار فرمت صوتی را دارا می باشد.

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com لینک دانلود