نرم افزار رایت بلو ری Blue-Cloner 4.70

 

بعد از ورود CD و DVD و همچنین Cool Disk اینبار نوبت به Blu-Ray ها رسید تا با داشتن توان ذخیره سازی بسیار بالا و ماندگاری زیاد منبعی برای ذخیره فایلها و مخصوصا فیلم ها باشند. نرم افزاری که در سایت  سی تی دانلود برای شما آماده کرده ایم یک نرم افزار با دانلود رایگان است که می توانید برای استفاده مفیدتر از تکنیکهای Blu-Ray آن را از سایت دانلود کنید. توسط برنامه فوق شما می توانید از Blu-Ray پشتیبان بگیرید, آنها را در هارد ذخیره کنید و یا بصورت کاملا برعکس اطلاعات موجود روی هارد یا هر محل ذخیره سازی را به Blu-Ray انتقال دهید و رایت کنید. شما توسط این نرم افزار می توانید فیلم های خود را روی Blu-Ray کپی کنید که علاوه بر اینکه می توانید آنها را ببینید به علت حجم زیاد Blu-Ray می توانید مقدار فیلم زیادی را در یک Blu-Ray بعنوان پشتیبان داشته باشید.
چون بعد از رایت فیلم روی Blu-Ray تغییری در کیفیت آنها پیش نمی آید شما می توانید با خیال راحت اقدام به این کار کنید و فیلمهای خود را روی Blu_Ray ک÷ی کنید و آنها را برای مدت خیلی خیلی طولانی نگه دارید. این نرم افزار دارای محیط کاربر پسند است که همه امورهای ذکر شده در آن با یک کلیک انجام می پذیرد.

نرم افزار رایت بلو ری Blue-Cloner 4.70

نرم افزار رایت بلو ری Blue-Cloner 4.70


دانلود نرم افزار Blue-Cloner 4.70 می تواند در استفاده بیشتر از تکنیک جدید Blu-Ray کمک کند. زیرا این تکنیک بدلیل جدید بودن و ناشناخته بود زیاد مورد استفاده قرار نیم گرفت. اما الان با این نرم افزار هم از فیلم هایتان پشتیبان دارید و هم فضای اشغال شده هارد توسط فیلمها برایتان آزاد خواهد شد.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی