نرم افزار رایگان مترجم متن و دیکشنری خیلی قوی Lingoes 2.9.1

 

اگر بدنبال یک دیکشنری کامل هستید تا علاوه بر استفاده مستقیم از آن بتوانید بعدها منابع مختلف دیگری به آن اضافه کنید نرم افزار مترجم متن Lingoes که در سایت  سی تی دانلود آماده شده است را از سایت دانلود کنید. خیلی از دیکشنریها از جمله Babylon به تنهایی میزبان دیکشنریهای مختلف است و با اضافه شدن قسمت هایی به نام Glossary در زمینه های مختلف, میزان لغات قابل ترجمه افزایش یافته و می توانید از آنها استفاده نمایید.

نرم افزار رایگان مترجم متن و دیکشنری خیلی قوی Lingoes 2.9.1

نرم افزار رایگان مترجم متن و دیکشنری خیلی قوی Lingoes 2.9.1

در حقیقت برنامه بدون Glossary بلا استفاده است و دلیل موفقیت این فرهنگ لغت نیز بالا بودن تعداد منابع فارسی برای آن می باشد. Lingoes نیز یک دیکشنری رایگان بوده که همانند Babylon با دارا بودن یک بستر مناسب می توان ده ها دیکشنری دیگر را نیز به آن اضافه نمود. امکان تلفظ لغات, امکان استفاده از دیکشنری در محیط ویندوز با استفاده از کلید میانبر (پشتیبانی از کلید وسط ماوس), نرم افزار با دانلود رایگان, قابلیت تبدیل انواع واحدها, قابلیت ترجمه متن با استفاده از مترجم های آنلاین مانند مترجم گوگل, سرعت بالا در ترجمه لغات, قابلیت نصب بر روی انواع ویندوز و حجم بسیار پایین آن از ویژگیهای نرم افزار قوی Lingoes می باشد.


نرم افزار Lingoes 2.9.1 آخرین ورژن از نرم افزار فوق است که در بازار وجود دارد و اگر طرفدارانی بیشتر از Babylon نداشته باشد کمتر ندارد. با استفاده از نرم افزار فوق خیلی از مشکلات مترجمی خود را برای زبانهای مختلف از بین ببرید.

 

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی