نرم افزار رکورد و آهنگسازی n-Track Studio Ex 7.0.3.3119

 

با توسعه و قوی تر شدن نرم افزارهای موسیقی در بین آهنگسازان خیلی از جوانهای امروزی هم راغب شدن رو به آهنگسازی نرم افزاری بیاورند. نرم افزاری که الان در سایت سی تی دانلود آماده کردیم که می توانید آن را از سایت دانلود کنید یک استودیو قدرتمند برای ساخت و ویرایش آهنگ و فایل های صوتی مختلف که توسط آن انجام عملیات مختلفی نظیر میکس و و ترکیب فایل های صوتی, افکت گذاری بر روی آهنگ ها, ضبط صدا بصورت حرفه ای از کارت های صوتی, میکروفن و … امکان پذیر می باشد.

 

÷نرم افزار رکورد و آهنگسازی n-Track Studio Ex 7.0.3.3119

نرم افزار رکورد و آهنگسازی n-Track Studio Ex 7.0.3.3119

توانایی ایجاد تغییرات در صدای اصلی و زیر و بم کردن صدا, ساخت و ویرایش فایل های صوتی و ذخیره سازی آنها به فرمت های صوتی دلخواه, قابلیت افکت گذاری صوتی بر روی صداها, ذخیره سازی به فرمت MP3, تبدیل فرمت فایل های صوتی به یکدیگر, قابلیت ضبط صدا از میکروفن, پشتیبانی از چندین کانال ورودی کارت های صوتی, امکان بریدن قسمتی از آهنگ, کپی یک قسمت از آهنگ بر روی آهنگی دیگر و پشتیبانی کامل از فرمت های صوتی CDA, MP3, WAV, OGG, SNG, CDA, AIFF و خیلی از فرمتهای صوتی دیگر, دارای دو نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی از ویژگیهای این برنامه است.

دانلود نرم افزار n-Track Studio Ex 7.0.3.3119 با دو نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی برای آن دسته از جوانای خوب و مفید است که خیلی دوست دارند در زمینه آهنگ سازی نرم افزاری فعالیت داشته باشند. مخصوصا که این نرم افزار رایگان هم باشد. از آن لذت ببرید.

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی نسخه ۳۲ بیتی

 

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی نسخه ۶۴ بیتی