نرم افزار ریکاوری  Zero Assumption Recovery Technician 9.2.2

 

چنانچه شما همواره با کامپیوتر سر و کار دارید حتما با مواردی چون از کا افتادن صفحه کلید, خاموش شدن تصویر صفحه نمایش و Restart شدن سیستمتان مواجه شده اید. اما هیچ کدام از این موارد به اندازه از دست رفتن اطلاعات موجود در هارد دیسک شما اهمیت نخواهد داشت. هارد دیسک ها هر اندازه که ارزش داشته باشند به هیچ عنوان به اندازه دهده های موجود در هارد دیسکتان ارزش نخواهند داشت.

 

نرم افزار ریکاوری Zero Assumption Recovery Technician 9.2.2

نرم افزار ریکاوری Zero Assumption Recovery Technician 9.2.2

 

سایت سی تی دانلود به شما یادآوری می کند که متاسفانه این قطعات بر اثر ضربه, فرمت شدن تصادفی, آسیب ویروس, قطع شدن ناگهانی برق و عوامل بسیار دیگری ممکن است دچار آسیب شوند. این برنامه مفید و جامع می تواند تمامی فایل ها شامل نام های طولانی و کاراکترهایی غیر از زبان لاتین را بازگردانی نماید. به دلیل فعالیت نرم افزار به صورت Read-only خطر اسیب به داده های هارد شما وجود نخواهد داشت. از این پس می توانید با دانلود رایگان این نرم افزار به همه فایل های از دست رفته خود که نام فارسی به آنها داده اید را هم بازیابی کرده و مجدد آنها را داشته باشید.


نرم افزار قوی  Zero Assumption Recovery Technician  یک نرم افزار ایده آل برای شماست که به فایل ها و داشته هایتان اهمیت ویژه می دهید. می توانید نرم افزار را از سایت دانلود کنید.

پسورد فایل فشرده : www.30tdownload.com لینک دانلود