نرم افزار ساخت دی وی دی Aiseesoft DVD Creator 5.3.68

 

Aiseesoft DVD Creator یک نرم افزار برای ساخت فیلم های DVD است که می تواند فایل های DVD ISO را از همه فرمتهایی ویدئویی مثل TS, RM, M4V, MP4, DAT, VOB, MPA, MPEG-2, TP, TRP, M2TS, MTS, TOD, MOD, MPV, F4V, SWF, FLV, 3G2, AVI, MKV, ASF, WMV, RMVB, NSV, MJPEG, MJPG, DIF, DV, QT, فرمت های ویدئویی WEBM را به DVD ـ دی وی دی ـ تبدیل کند. علاوه برا این مورد شما می توانید یک امضای دیجیتالی یا همان پاراف برند خود را در فیلم قرار دهید. این نرم افزار در حال حاضر برای ویندوز ۸٫۱ نیز قابلیت نصب و استفاده دارد. می توانید برای استفاده و کار با این نرم افزار آن را از سایت دانلود کنید.

نرم افزار ساخت دی وی دی Aiseesoft DVD Creator 5.3.68

نرم افزار ساخت دی وی دی Aiseesoft DVD Creator 5.3.68

از ویژگیهای کلیدی این نرم افزار می توان به :
۱-    ایجاد DVD از فایلهای ویدئویی مختلف و رایت آن از فرمتهای ذکر شده.
۲-    ویرایش دلخواه فیلمها و یا ویدئوی آماده که می تواند شامل برش قسمتی از فیلم, قرار دادن متن در مکانها و زمانهای مختلف از فیلم.
۳-    ایجاد منو در فیلم دی وی دی. که می توانید از شیک ترین منوهای موجود در نرم افزار استفاده کنید.
۴-    افزودن و ویرایش فایلهای صوتی روی فیلم های DVD در هر قسمت از فیلم که سلیقه شماست. این موسیقی ها هم می تواند به حالت پس زمینه باشد و هم می تواند آهنگ اصلی فیلم شما باشد.


نرم افزار Aiseesoft DVD Creator 5.3.68 آخرین نسخه از این برنامه میباشد که از سوی سایت سی تی دانلود برای دانلود و استفاده کاربران گرامی آماده شده است.

پسورد : www.30tdownload.com دانلود لینک اصلی